1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ap25 lt+ pomocy!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gavelgapa, Grudzień 4, 2010.

1. gavelgapa

gavelgapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z góry mówię ,że wszędzie szukałem na tym forum ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi i ,że jestem totalnym laikem w tych sprawach.
    Moje pytanie brzmi czy jak przerobie moją konsole z LT na LT+ przy napędzie liteon ( dodaje ,że nigdy z tą konsolą nic nie robiłem, nigdy nie paczowałem gier ipt.) to jak ściągnę grę typu "AC:B"(na LT+ jak już go będę miał) to wystarczy ,że sobie tą grę nagram na płytkę np. przez ImgBurn i wszystko pięknie będzie chodziło??
    Czy będę musiał jeszczę paczować(nigdy tego wcześnie nie robiłem) czy coś robić z ABGX (o którym nie mam bladego pojęcia jak się nim obsługiwać)???
    Oczywiście chodzi mi o granie online
    Błagam o odpowiedź :)
    z góry dzięki
    ps. Da radę samemu przerobić konsolę??

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. gavelgapa