1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aparat cyfrowy - co kupić?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Damian_89, Styczeń 5, 2015.

1. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    419
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Cześć, planuje zakup aparatu cyfrowego z wymienna optyka, jak na razie wpadły mi dwa modele Nikon 1 J3 i Sony NEX 3N, może ktoś mi doradzi który z nich jest lepszy, albo w ogóle inny model doradzi. Fotograf ze mnie żaden, po prostu potrzebuje czegoś "kieszonkowego", do codziennego użytku, trochę do filmów poklatkowych i fotek z wakacji, czasami jakiś projektów diy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zapytaj tutaj http://www.forumphoto.pl/ w dziale "jaki sprzęt wybrać". Są tam naprawdę mili i kompetentni ludzie i z chęcią Ci doradzą.
    Przedstawisz swoje potrzeby, wymagania i budżet a na 100% dostaniesz fachową poradę.
    Po zakupie polecam poszukać też jakiegoś forum związanego z producentem Twojego aparatu. Ja na przykład siedzę tutaj http://forum.olympusclub.pl/forum.php

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Jak ma być kieszonkowy i dobry to NEX. Choć w tej cenie ja bym jednak szukał Nikona D90. Stary ale jak do tego co napisałeś to styknie Ci aż nadto.

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nikon D5100 polecam :)

Wczytywanie...

Poleć forum