1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aparat do 1500 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grinderxxx, Styczeń 1, 2010.

1. grinderxxx

grinderxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Chciałbym kupić aparat fot. w cenie do 1500 zł. Nie jestem za bardzo zorientowany w takim sprzecie i nie wiem na co mam zwracać szczególną uwage. Na ilość Megapikseli, ogniskowe, zoomy? Może kotos poradzi czym mam się kierować podczas zakupu i na jakie aparaty mam zwrócić uwage a jakie omijać szerokim łukiem:) Ma to być aparat do zdjęć "domowych", że się tak wyrażę...czyli do fotografowania imprez ewentualnie jakiś wycieczek, wypadów na narty, taki dla zwykłego kowalskiego. Coś moze w stylu sony alfa, tylko w cenie do 1500 zł. Z góry dziekuje za ewentualne sugestie. WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU FORUMOWICZE!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
  4. grinderxxx

grinderxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia: