1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Apel do Was- GRACZY, użytkowników XboxForum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Wrzesień 5, 2010.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam, postanowiłem napisać ten temat, ze względu na coraz to większe "fanbojostwo" rozprzestrzeniające się na naszym jakże pięknym forum, oraz na całym świecie, zarówno ze strony posiadaczy Xbox'ów, jak i PlayStation.

Ostatnio wiele się naczytałem na temat obu konsol, bo porównania konsoli od Sony i od Microsoft'u są w dzisiejszych czasach bardzo modne, i naprawdę śmieszą mnie te ciągłe wojny obu stron. Ludzie, zastanówcie się! Przecież gra jest w końcu k**** grą i nie ważne, czy ktoś gra na Xboksie, Plejce, PieCyku, czy kalkulatorze. My wszyscy jesteśmy przecież graczami, a nie "Xbox-owcami", czy "PlayStation-owcami". Dlatego apeluję do Was, Drodzy Gracze, abyśmy chociaż na XboxForum zaprzestali "wojn" z innymi graczami, którzy grają na innych platformach, niż Xbox. Bo przecież nikt inny jak my- zwykli userzy, tworzymy atmosferę na tym forum, i to właśnie my decydujemy o tym, czy będzie to forum fanbojowskie i przepełnione nienawiścią do PlayStation, czy będziemy po prostu graczami, którzy grają na Xbox'ie i tutaj się spotykają by pogadać, czy pomóc sobie. Amen.

Wiem, że moje wypociny nie zmienią całego świata, ale mam nadzieję, że chociaż trochę się do tego przyczynią na naszym ukochanym forum.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobrze gadasz ale fanbojostwo bylo i będzie.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja nigdy nie byłem fanbojem i nigdy nie będę, Xboxa wybrałem tylko dlatego że kumpel z klasy kupił go wcześniej (wiadomo, pożyczanie gierek, wspólne maratony, coopy itp :D) a gdyby wybrał ps3 to bym kupił ps3 :) Wiem że to może wydawać się głupie, ale tak myślę że gdyby ten kumpel w ogóle nie kupował konsoli, to ja bym i tak kupił Xboxa, jedynie nie chciałem aby on miał ps3 a ja xa, bo by się nie grało razem :)

5. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Dobrze powiedziałeś - jesteśmy wszyscy graczami i to powinno nas łączyć a nie dzielić dlatego że jeden posiada xboxa a drugi ps3.
    Ogólnie tego typu napinki fanboyów mnie śmieszą ;] i traktuję je z przymrużeniem oka, ale i również irytują swoją durnotą.
    Jestem graczem, mam xboxa i szanuję resztę graczy którzy grają na jakiejkolwiek innej platformie, nie ważne czy konkurencyjnej czy też nie.

6. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Takie coś powinno być przypięte w każdym dziale. Nie będę się rozpisywał dlaczego :D

7. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    super napisane
    masz rację;))
    nie ma co nas dzielić na fanow ps3 i famow xboxa bo każda konsola ma to coś co przyciąga ludzi
    i może ten temat niektorych zmini na lepszych dlatego co dziękuję;))

8. matrixpl

matrixpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Polecam tak wielkiego czlowieka,wiekszosc tutaj moderatorow to bujda,nieudolni moderatorzy nabijaja i osmieszaja innych,czy to ma byc porzadek?bo ja tu nie widze zadnego uczciwego moderatora,nie szanuja nikogo ,nie rozumieja sensu dzialania polityki forum xboxa ja chcialbym byc moderatorem ale nie mam na to czasu,trudno i sami uwierzcie ze nikt tu nie robi porzadku tylko swiezakow traktuja jak kosza, tutaj dla madrego,szanowanego, jest lubiany na forum i nalezy mu sie awanas na moderatora prawa admina.Brawo !!!

9. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    masz rację modratorzy potraktowali mnie nie raz jak śmiecia mam juz +ostrzeżeń przez to że nie pomogł mi mod
    prosiłem o pomoc a mod mi dał ostrzeżenie i wrzucił temat do kosza;((
    i to nie raz
    MODERATORZY powinni pomagac a nie że im sie nie chce to zaraz usuwać konta lub ostrzegać;((((
    to nie fajnie z ich strony
    moim zdaniem powinno się karać za przeklaństwa itp a nie za to że ktoś potrzebuje pomocy;((
    na prawdę albo się poprawią albo przebudują cały skład bo to nie fajne się robi;((

10. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    ty chyba koleś nie zrozumiałeś o co chodziło D.O.DoubleG no ale dobra, a co do tematu to popieram, ja sam wybrałem xa tylko ze względu na cenę, niestety nie zaliczam się do tych bogatszych graczy.

11. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
  12. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Filmik świetny.Tylko,że normalny człowiek uznał by graczy za totalnych z....w bez kultury :p a tak wcale nie jest,a może jest?
    Co do wojny.Każdy woli coś innego.Mnie przekonało do X-a z powodu świetnych tytułów i możliwości przeróbki.Teraz gram legalnie i nie kupie innej konsoli z powodu kumpli z którymi dobrze mi się gra,świetnych jak nadal gier i z powodu tego,iż nie maił bym kasy by kupować gry na więcej platform.Tak w ogóle to ta wojnę musiał wymyślec jakiś zdebilały burger który zazdrościł kumplowi lepszego sprzętu.

13. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mnie nie chodzi o to, czy wybraliście Xbox'a dlatego, bo PS3 jest złe, ale mi chodzi o to, że jeśli macie już Xbox'a lub Plejkę, to żebyście nie wyzywali innych za to, że mają inną konsolę. Ja to nazywam takim "konsolowym rasizmem". Wszyscy gracze są równi sobie.

EDIT
    Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich userach, ale tylko o tych, którzy tak postępują.

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    :O
    Siedze na tym forum jakiś czas i NIGDY nie widziałem aby ktos obrażał (ale konkretnie obrażał) właścicieli PS3.
    A jeśli chodzi o fanboystwo - ja jestem fanboyem i się nie czuje z tym źle :)

15. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Po pierwsze, ja nie popieram PlayStation, ani Xbox'a. Popieram granie na konsolach, bądź PC. Po drugie, bana prędzej ty dostaniesz za obrazę i spam. Średnia wieku na tym forum to 15 lat, więc ten twój tekst nikogo nie ruszy. Po trzecie, myślisz że jak zaspamujesz moje tematy to się przejmę? Pozdrawiam serdecznie i życzę świetlanej przyszłości na tym forum.

16. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja na początku miałem kupić PS3, ale przekonała mnie jedna gra.. Dead Rising! Nie lubię japońskiej kultury, ale rzeźnia na zombie w stylu Geroga Romero... jestem na TAK! Oprócz tego są inne genialne gry - Gears of War, Alan Wake, Mass Effect (ale to do niedługo), Banjo-Kazooie, FORZA, Leaft 4 Dead, Splinter Cell i inne.

17. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Mi też jest przykro z tego powodu.
    Jeżeli uważacie że zostaliście źle potraktowani przez moderatora albo dostaliście niesłusznie ostrzeżenie to napiszcie temat w odpowiednim dziale (sugestie i problemy).
    Opiszcie dokładnie swój problem to postaramy się go rozwiązać.

18. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja kupiłem xboxa dlatego że dwóch kumpli ma (wiecie gry itp) i to że po prostu X jest tańszy. Tak jest nie tylko między konsolami. Np wojna od zawsze Nokia vs SE. Jak poszukacie na yt to nawet znajdziecie idiotyczne filmiki co szybciej się włącza x360 czy ps3 [​IMG]

19. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce

Tak samo jest z fifa i pesem. Bezsens

Wczytywanie...

Poleć forum