1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aplikacja iFruit

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez ojciecmoderator, Wrzesień 17, 2013.

1. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wiadomo pojawiła się aplikacja Social Club iFruit na telefon i tablet. Niestety mam problem z logowaniem się do aplikacji na iPadzie. Ciągle wyskakuje informacja aby spróbować później, jest tak od wczoraj. Przez przeglądarkę mogę się logować bez problemu do Social Club. Jak to wygląda u was?

Wysłane z Galaxy S4 / Tapatalk 4

"Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!"

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rowniez nie moge sie zalogowac, ani na PC ani na Iphone :/

4. ojciecmoderator

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dwa razy udało mi się połączyć ale problem nadal się pojawia. Pewnie trzeba kilka dni odczekać bo ruch jest ;)

Wysłane z Nexus 7 v2 LTE / Tapatalk 4

"Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!"

5. COPROB0

COPROB0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oslo, Norway, Norway
    Na androida jeszcze nie ma a dzisiaj miałem kilka razy problem z przesyłaniem zdjęć z galerii w grze do Social Club.

6. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Tak to prawda. Jak na razue jest duzy problem aby sie polsczyc. Caly czas wyskakuje sprobuj pozniej
    Pozdrawiam

7. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Probowalem wczoraj ok. 1,5 h w kolko, dzis kilka razy i nic ... Rozumiem, ze masa ludzi pewnie probuje to wlaczyc, albo ma wlaczone, ale skoro cos wypuszczaja to powinno to dzialac !

8. ojciecmoderator

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi też dzisiaj nie udało się zalogować.

Wysłane z Galaxy S4 / Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum