1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aplikacja TV i Filmy i streamowanie filmów z laptopa do xbox one

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez loniexz, Wrzesień 27, 2015.

1. loniexz

loniexz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Chciałem spróbować puścić film z laptopa z win10 na xone. W win10 jest taka opcja jak "rzutuj do urządzenia". Po odpaleniu xone wykryło mi go w laptopie właśnie w funkcji "rzutuj do". Po wybraniu żeby odtwarzało w xboxie, xbox pobrał aplikacje TV i Filmy ale w momencie odtwarzania filmu wyskoczyła informacja w aplikacji że jest ona niedostępna w mojej lokalizacji czyli PL ale w tle było słychać że film leci. Teraz moje pytanie, czy muszę zmienić lokalizację konsoli czy można w jakiś inny sposób odtworzyć film z laptopa na xone? Uprzedzając nie które odpowiedzi, tak wiem że można podłączyć dysk lub pendrive z filmem do konsoli ale dla mnie wygodniej było by streamingować bezpośrednio z laptopa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie działa bez problemu. Najważniejsze, żeby nie wchodzić w aplikację TV i Filmy, ponieważ wyrzuci błąd o niedostępności. Aplikacja powinna być zainstalowana, ale nie włączona. Na komputerze uruchamiasz streaming poprzez rzutuj do - Xbox One i wtedy aplikacja sama powinna Ci się włączyć na konsoli od razu streamując film.

4. Tobah1990

Tobah1990 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Mam ten sam problem co kolega wyżej. Ta aplikacja sama się uruchamia i od razu wyświetla ten niebieski ekran a film słychać że leci. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

5. loniexz

loniexz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie do tego doszedłem, dzięki za pomoc. Dodam że puszczenie muzyki działa tak samo tylko musi być zainstalowana aplikacja Muzyka Groove

6. Krzpos

Krzpos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, ja mam trochę inny kłopot z rzutowaniem do urządzenia. Otóż kiedy odpalam na komputerze stream, na Xboxie włącza się aplikacja, o której piszecie, wyrzuca ten błąd (mimo iż nie uruchamiałem specjalnie aplikacji), a na komputerze bardzo długo widzę komunikat, że komputer próbuje się połączyć z konsolą. Trwa to długo, aż w końcu aplikacja na komputerze przestaje odpowiadać.
    Dodam, że konsola działa na Wi-Fi, natomiast komputer wpięty jest w router kablem.
    Co może być przyczyną problemu niekomunikowania się urządzeń? Stream z konsoli na PC działa bez zarzutu.

7. Kaszpir

Kaszpir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy wie ktoś jak wlaczyc film 3d z zewnetrznego dysku? podlaczylem i wlaczam film ale niestety nie wyswietla sie obraz 3d... oczywiscie w tv mam 3d.

Wczytywanie...

Poleć forum