1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aplikacje na Xbox One

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Cesc93, Wrzesień 3, 2016.

1. Cesc93

Cesc93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ząbki
    Cześć wszystkim.

Przymierzam się z wolna do zakupu Xbox One i zastanawia mnie czy przez konsolę można już korzystać z aplikacji dedykowanych dla Windowsa, np. ipli, Playera, itd. Gdzieś kiedyś czytałem, że ma to wprowadzić jakaś aktualizacja, ale nie wiem czy już wyszła czy jeszcze nie? Nie ukrywam, że zależy mi na tym, bo na kompie używam Linuxa i tego typu programy niby współpracują, ale z różnym efektem. Będę wdzięczny za jakąś informacja, zwłaszcza od posiadaczy konsol.

Z góry dzięki.:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Coś tam już jest. Przeszukaj dokładnie forum to znajdziesz to co już jest.

4. HiS

HiS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakby lenie z ipli czy player tv wprowadzily na stronie obsluge html5 to by zadne aplikacje potrzebne nie byly. Niestety dalej korzystaja z przestarzalych technologii. Ale np VOD onet dziala bez problemu bo jest w html5.

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Lenie to są z HBOGO

sp7foy lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum