1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Arcade czy Elite [Problem przy kupnie]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MarasX360, Październik 3, 2010.

1. MarasX360

MarasX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moja poprzednia konsola się spaliła, niestety gwarancja już minęła...
    Postanowiłem kupić nową, mam pewien dylemat. Do Arcade brakuje mi około 300zł do Elite jakieś (+-)500zł, te 300zł będę zbierał rok/pół roku, jestem młody nie mogę podjąć się żadnej pracy, więc muszę składać troszkę na urodziny, troszkę na imieniny i powoli uzbieram, gdy będę miał już tą sume to kupywać arcade czy zbierać na elitke...

Bo tu tkwi takie jedno ważne pytanie czy warto, warto starać sie o tego Elite ?

Ci przy kasie mogą powiedzieć "kupuj elite", ale to nie o to chodzi. Jeżeli nie odczuję, żadnej różnicy pomiędzy ARCADE, a ELITE to biore arcade 200zł taniej...

Więc, proszę o odpowiedź oraz małe uzasadnienie, dlaczego chcecie polecić mi tą konsole.
    Na arcade już się troche znam bo ją miałem, pamiętam jak ją włączałem i chodziła jak suszarka .. To czekam na odpowiedzi

PS: do administracji i moderatorów zapoznałem sie z tematem http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/porownanie-arcade-premium-elite-slim-60432.html lecz ten różni się od tego podanego wyżej ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Elite od Arcade de facto różni się czarną obudową i dyskiem. Sam kupiłem arcade i masz wbudowane 256 (lub 512) MB pamięci co w zupełności wystarczy na save. Zawsze można podpiąć pendriva lub w przyszłości dokupić dysk.

4. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja polecam kupić Arcade a po jakimś czasie dysk do tego.Sam tak zrobiłem i nie żałuje.

No chyba że kupisz nowego slim'a,chyba że masz w domu wi-fi to polecam slim'ke

5. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jak bd grał na piratach to Arcade, jak do live to Elite a tego powodu, że musisz mieć miejsce na jakieś dema, instalacje gier. Ale chyba najlepiej kupić Arcade Slima.

6. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kup arcade,dozbieraj 100zł i kup dysk 60 GB.A na dema to najpierw możesz mieć pena,jeśli masz.

7. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Jak będziesz grał na oryginalnych grach to radzę ci kupić Elite a jak na piratach to arcade bo wtedy jak zainstalujesz to płyt tak nie porysujesz i oszczędzisz napęd

8. mattq

mattq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wieliczka
    powiem tak najelpsza opcja jest kupno arcade i tak jak przedmowcy mowia kupno dysku nawet tej 20gb . lub jak wolisz polowac na jakas okazje na allegro moze cos wylapiesz przyzwoitego niedrogo

9. apes1

apes1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ostatnio stałem przed podobnym dylematem z tymże Slim Arcade czy z 250GB dyskiem. Wybrałem z dyskiem, święty spokój nie trzeba z penami kombinować wszystko na dysk się mieści. No ale oczywiście zależy od perspektyw przypływu kaski :p

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    W twoim przypadku najlepszym wyborem będzie xbox 360 arcade; np. gry możesz instalować na penie :)

11. Matess1999

Matess1999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Leszno
    jeśli dużo grasz to ci polecam kupić chociaż używaną elit dysk 120 gb sam posiadam elit

12. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Bierz arcade , ja bez dysku miałem prawie 2 lata i jakoś żyłem nazbierałem kupiłem dysk 250gb jest różnica ale jak nie masz tyle kasy to bierz Arcade , a jak nie przerabiasz to bierz Slima ( oczywiście używkę kupisz slima 4gb za ok 600-650zł prawie nówkę sztukę a może nawet taniej )

13. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Tak na prawdę, prędzej czy później ten dysk i tak kupisz. Xbox głośno chodzi z płytą, wręcz bardzo głośno; później będzie problem bo już laser się będzie rypał (nic wieczne nie jest, pamiętaj); ładowanie, być może Ci to zwisa być może nie, ale różnica jest.
    Ja kupiłem arcade z myślą, walić głośność i ładowanie, tera szukam dysku. Co prawda, lipa czekać kilka miechów by kupić xboxa z dyskiem, więc polecam Ci kupić teraz arcade, ale w przyszłości dokupić dysk.

14. isser98

isser98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skarżysko-Kamienna
    Jak kolega wyżej bierz Arcade. Pamięć wewnętrzna wystarczy Ci na dużo save`ów. W przyszłości kupisz sobie dysk(chociaż 20gb) i będzie dobrze :)

15. loza66

loza66 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    kupuj elite :)
    ja mam elite, na początku mały dysk miałem.. bo typ sprzedał bo coś bo coś, ale potem kupiłem większy. kupuj Elite ;]

Wczytywanie...

Poleć forum