1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Arcade Jasper czy Slim??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pundani, Styczeń 6, 2012.

1. Pundani

Pundani Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jak w temacie mam pytanie czy lepiej kupić Jaspera czy slima dodam że będę chciał ją przerobić tylko gdzieś słyszałem że nie wszystkie slimy się da!? Czy to prawda?? Patrząc na oferty na allegro to wszystkie slimy są do przerobienia i tu mam kolejne pytanie widziałem że rónica w cenie przerobienia zależy od MXIC, WINBOND, co to takiego?? Czekam na odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Lepiej kup jaspera bo przerobisz sobie sam a w serwisie za 30 zł. Slim kosztuje więcej i przeróbka to ok 100zł chociaż jest mniej awaryjny(prawie 0%) od jaspera

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    A co Jaspery niby awaryjne ? ehh tak to jest gdy się nie ma pojęcia a się pisze byle coś napisać...

Wczytywanie...

Poleć forum