1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Arcade na iso??

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez krystianen, Kwiecień 13, 2009.

1. krystianen

krystianen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

czy sa gdzies dostepne arcade do wypalenia na plytke,ale nie jakies tam kiepskie tytuly tylko takie jak np. metalslug itp.

chodzi oto czyjak kupie jakas gre na MSpoit. to czy mozna ja jakas zripowac???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Gry Arcade znajdziesz raczej na płytach dołączonych wraz z konsolą Xbox 360 Arcade, ale jest też możliwość ściągnięcia tych gier z internetu i wypalenie na płytę.

1 płyta Arcade Unplugged zawiera 6 gier:
    Geometry Wars Retro Evolved, Wik Fable of Souls, Bejeweled 2, Outpost Kaloki, Hardwood Backgammon oraz Texas Hold 'Em.

Natomiast ta nowsza wersja płyty Arcade zawiera inne gry:
    Luxor 2, PAC-MAN Championship Edition
    Feeding Frenzy, Boom Boom Rocket, UNO

4. krystianen

krystianen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok ale ja nie pytam o te z konsola tylko te co sie sciagaz live..np.bomberman itp. jest ich okolo 191 jak mi sie wydaje. Kilka tytulow jest naprawde super.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Gier z Xbox Live nie ściągniesz za darmo. Musisz za nie zapłacić. Jedynie te tytuły co ja napisałem wcześniej są do ściągnięcia, ale nie z Xbox Live.

Wczytywanie...

Poleć forum