1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

arcade vs premium

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez galll, Styczeń 18, 2009.

1. galll

galll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, Szybkie pytanie, Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że „podobnych” wątków było już wiele. Jednak po przeszukaniu Forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
    Zamierzam na początku Lutego zakupić przerobionego X360.

Wersją realną dla mojego budżetu jest Arcade
    Premium to kwestia pozbierania 2stu-3stu zl.

Wersja Premium po za dołączonym dyskiem 60GB, headsetem i kabla do HD, nie wykazuje żadnej widoczniej różnicy przynajmniej dla oka laika tematu.[Oby dwie wersje to rzekomo Falcon z wejściem HDMI]
    Gram sporo, w tej chwili mam dostęp jedynie do zwykłego TV z wejściem Euro, jednak liczę ze w ciągu roku się to zmieni.

Moje pytanie jest następujące. Która z opcji jest wyjściem najlepszym {biorąc pod uwagę masę niejasnych dla mnie tematów typu „rzeczywista przydatność twardego dysku” itp. I brak mojego profesjonalizmu w temacie konsoli M$}

1-Kupić Arcade(1,5iX)-750zl a z czasem i ze wzrostem budżetu dokupić dysk twardy + kabel HD[gdy taki telewizor będzie dla mnie dostępny].
    2-Dozbierać do Premium(1,5iX)-950zl
    3-Przejść się do dobrego sklepu z elektroniką[lub szukać na Allegro] promocji nieprzerobionej Arcade(Jasper) po czym przerobić ja u sprawdzonej firmy.[potem dokupić dysk i kabel.]
    4- ?

Dziekuje za każda pomocną i ułatwiającą mi decyzje odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    myślę że rozsądne wyjście to numer 3 a najlepsze to 2

4. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Moim zdaniem warto nazbierać więcej $$ i kupić Premium, niż potem bawić się w dokupywanie. Zalet dysku wbrew pozorom jest więcej niz tylko instalowanie na nim gier, po podłączeniu do sieci możesz ściągać nowe DLC do gier itp.

5. galll

galll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za Odp. Wiec prawdopodobnie zrobię właśnie w ten sposób że kupię Premium.
    thx

6. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odnawiam temat tylko ze teraz w mojej sprawie po to by nie tworzyc nowego :]
    Jakie wieksze zalety ma premium w stosunku do arcade. co jest rzeczywiscie lepsze i dlaczego. ja w przeciwienstwie do galla nie zamierzam dokupowac dysku jezeli bym wybral arcade. ale jestem w stanie wybierac pomiedzy arcade a premium prosze mi podac zalety nie tego typu ze demo sciagne tylko ze np. szybciej gry beda chodzic ja sie nie znam za bardzo wiec prosze o pomoc bo w poniedzialek jade kupic :D

7. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Np. to, że lepiej powinno Ci chodzić np. GTA 4 po zgraniu na dysk. Sam mam Arcade, nagraną gre prędkością 2.4 na płytce Verbatim i musi doczytywać tekstury. Albo weźmy za przykład taką grę jak NBA 2k9. Bez dysku nie zobaczysz powtórek akcji itp. Zalet jest zdecydowanie więcej tak jak ktoś wyżej napisał. Aktualnie sam kołuje kase na HDD :) Pozdrawiam.

8. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    odswiezam

Wczytywanie...

Poleć forum