1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Arcania: A Gothic Tale - 2 gameplaye

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Mnih, Lipiec 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    siema, szperając po necie natknąłem się na te 2 filmiki:

YouTube - Gothic 4 : Arcania - New Gameplay HD

YouTube - Gothic 4 Arcania Firemage Gameplay HD

co o nich sądzicie? myślę, że Gothic 4 będzie zarąbisty :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    gothic na xboxa 360 wyjdzie?

4. SirArczi

SirArczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystko wskazuje na to ze tak ...

październik 2010 ( data wydania w Polsce )
    październik 2010 ( Europejska data premiery ) (PAL)

:)

5. michal30.03

michal30.03 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawdo podobnie tak, ale jak dla mnie GOTHIC miał być trylogią A TO jest jakaś "podróbka" dla zbicia kasy...

6. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ciekawe jak wyglądać będzie na xboxie bo te gameplaye to chyba na pc

7. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Co to za aktualność? Przecież te filmiki są stare... Myślałem, że jakieś nowe wyszły a tu takie starocie.
    I na xboxie wychodzi w pełnej polonizacji, ale nie wiadomo jak będzie z samą grą. Oby była równie dobra jak na PC

8. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W gothica wkręciłem się przez 3 część, 1 i 2 jakoś nie przypadły mi do gustu(no może 2 była lepsza). Wszyscy strasznie zjeżdżają gothica 3 za bugi, fabułę, ale moim zdaniem fabuła była świetna, świat był przepiękny, mnóstwo miast, pustynia, lasy, doliny, jaskinie i ośnieżone tereny Nordmaru. Soundtrack też potrafił sprawić, że zapominałem o bożym świecie, nawet masa błędów nie potrafiła mnie odrzucić od tej gry. Co innego stało się z dodatkiem Zmierzch Bogów - tutaj mój komputer nie wyrabiał nawet na najniższych detalach(a kompa mam dobrego), ciągłe zwiechy, gra się sama wyłączała, w dodatku ten sam silnik graficzny, nieco ulepszony, ale nadal te same błędy graficzne. Później przyszedł czas na Risena, wszystko fajnie, tylko fabuła strasznie nudna, mały teren gry i ciągle ten sam silnik powtarzający te same błędy! Rozumiem wypuścić Gothica 3 z błędami, ale żeby wypuścić 2 kolejne gry na tym samym silniku, przy dzisiejszych możliwościach powtarzając te same błędy? Mam nadzieję, że tym razem twórcy zoptymalizują grę, żeby się nie wieszała, zacinała czy też wyłączała, widzę inny silnik graficzny więc jest dobrze, interface i hud nieco chu*owy, ale najbardziej liczę, że fabuła nie zostanie spierdo*ona, ze względu na zmianę głównej postaci...
    Co do gameplayów to rzeczywiście stare, ale mimo tego gówno na nich widać, poza animacją postaci podczas chodzenia.

9. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Przecież Risen to nie jest Gothic? Więc o co Ci chodzi z tym wypuszczeniem dwóch kolejnych tytułów na tym samym silniku?
    A dodatek do 3 był robiony na szybko i on tylko przybliża nam to co działo się między 3 a 4 (nawet w niego nie grałem z powodu większej ilości błędów niż w podstawowej wersji .)
    No i nie wiem jak to możliwe, że 1 i 2 Ci się nie spodobała, a 3 tak? <lol>
    1 i 2 + dodatek trzymały poziom i klimat. Przeszedłem po kilka razy i się nie nudziło. Wolałbym, żeby 4 była w takiej grafice i sterowaniu jak 1 i 2 byle żeby miała klimat i fabułe ;)

10. Luirun

Luirun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jedynka i dwójka wymiatały swoją fabułą.
    Mnie się bardziej podobała jedynka bo w dwójce smoki były a dlamnie to takie... pospolite.
    A w jedynce historia ze ślniącym i kamienie ogniskujące to było coś!
    Ja nie wierze już od Gothica 3 bo rozciągli tą fabułe na siłe i na dodatek za szbyko robią.
    Jestem pewien że fani by poczekali żeby wyszła dobra gra a nie jaknajszybciej a g**** nam dadza.

11. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Risen to nie gothic, ale robiony przez tych samych kolesi, i na tym samym silniku, co do zmierzchu bogów miałem taki sam problem jak ty, i nie ******* tyle bo mogły mi się nie podobać 2 pierwsze części a 3 tak, taka jest moja opinia i się nią tylko dzielę.

12. Splaree

Splaree Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi się ten Gotik nie podoba. 0:25 spójrzcie na jego nogi, są jak drewniane... Krzaki zrobione (lekko mówiąc) słabo. Jedyne co mi się podoba to ściany w mieście i połysk wody.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum