1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Arcania: Gothic 4 - ujawniono zawartość polskiej Edycji Kolekcjonerskiej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 9, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Premiera gry Arcania: Gothic 4 zbliża się coraz większymi krokami. CD Projekt, czyli wydawca tego tytułu na rodzimym rynku, ujawnił co będzie wchodzić w skład Edycji Kolekcjonerskiej.

W skład zestawu wejdą:
    Ceramiczny kufel z Tawerny pod Rozdartą Dziewicą.
    T-shirt z logo gry i wizerunkiem króla Rhobara III.
    Płyta DVD z grą ArcaniA: Gothic 4.
    Płyta CD ze ścieżką dźwiękową z gry, w skład której wejdzie 30 utworów.
    Zasłyszane w Rozdartej Dziewicy, czyli zbiór 10 opowiadań.
    72-stronicowy artbook przedstawiający potwory, zwierzęta, postacie, stroje, budynki, broń oraz przedmioty.
    Mapa Argaanii.
    Instrukcja do gry.

Cena wersji podstawowej na komputery wyniesie 129,99 zł, a na konsolę Microsoftu 219,99 zł, z kolei za Edycję Kolekcjonerską na PC zapłacimy 199,99 zł. Niestety, wszystko wskazuje na to, że dla konsoli Microsoftu dostępna będzie jedynie wersja standardowa. Ponadto, już od ponad miesiąca wiadomo, że właściciele PlayStation 3 na swoją wersję poczekają dodatkowych kilka miesięcy. CD Projekt stwierdził, że premiera na konsolę Sony nastąpi w pierwszej połowie przyszłego roku. Warto dodać, że ArcaniA: Gothic 4 ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na wszystkich trzech platformach docelowych.

Przed premierą będziemy mieli okazję własnoręcznie wypróbować grę. Wersja demonstracyjna edycji na PC oraz Xboksa 360 zadebiutuje 24 września. Zaoferuje ona około dwie godziny zabawy i osadzona zostanie w początkowych fazach kampanii.

Na koniec warto uspokoić graczy zaniepokojonych niedawnym zamieszaniem związanym z wymaganiami sprzętowymi. Publikowaliśmy już w lipcu informacje na temat tego, jak potężny komputer będzie potrzebny do cieszenia się tą grą. Sytuację skomplikował jednak wpis na forum Quarter to Three autorstwa Desslocka. Stwierdził on, że krążące po sieci wymagania są mocno zaniżone. Wybuchło z tego powodu sporych rozmiarów zamieszanie. Ostatecznie okazało się na szczęście, że powodem całej awantury był błąd w kodzie gry, który powoduje, że silnik graficzny działa z jakiegoś powodu znacznie wolniej na kilku procesorach Core 2 Duo, a konkretnie modelach od 6400 do 6850. Twórcy ArcaniA: Gothic 4 pracują obecnie nad usunięciem tego babola.

Arcania: Gothic 4 - ujawniono zawartość polskiej Edycji Kolekcjonerskiej | Wiadomość 2010-09-09 09:28:10 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm mam nadzieję że ta gra będzie ciekawsza niż Risen po angielsku na Xbox'a :)

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jak to na xboxa ma nie być kolekcjonerki?! Ja chcę tą koszulke .
    Mam nadzieję, że to tylko błąd ;]

5. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Koszulka to raczej nic fajnego ale ten kufel na piwo ? Cudo. Mam nadzieje że gra będzie mega. Chociaż ostatni 'gothic' to Gothic 2 noc kruka, dalsze próby stowrzenia gothica to chała.

6. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To z gamezilli. Tam napisali, że będzie na X'a za 220 PLNów.

7. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Dobrze że Arcania wyjdzie po polsku, bo nie mogłem znieść języka angielskiego w Risenie. Nie wszystko da się zrozumieć dosłownie.

8. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mi strasznie w Risenie nie przypadł do gustu dubbing. Był okropny. Jakiś taki flegmowaty.

Co do kolekcjonerki to full wypas pro elo. Może nie zejdą się na Xboxa to kupie po jakimś czasie. Na PC sprzedadzą się jak świeże bułki tak jak to miało miejsce w EK Gothica 3 :).

9. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    dzięki yaqub ;] Od razu mi lepiej ; p To już chyba wiem jaki sobie prezent na gwiazdkę sprawie...

10. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Długi oczekiwana przeze mnie gra, i na pewno kupię kolekcjonerską edycje jeśli środki pozwolą.

11. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    90 zł różnicy pomiędzy PC a X360 !!!
    Nie wiem skąd oni te ceny biorą, przecież aż takie różnicy nie ma ?! Rozumie jakby to na blue ray'u było.
    A ps-fani znowu wy...

12. Gumiszok

Gumiszok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Saggart
    Predzej czy pozniej wersja kolekcjonerska na xboxa sie pojawi.Problem w tym ile bedzie kosztowac.

13. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jak byś przeczytał komentarze to wiedziałbyś, że będzie również na xboxa od razu...

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Bądź co bądź to bardzo dobra kolekcjonerka, taki kufel napewno zachęca do kupna zestawu, a później chlać z tego browar, czy herbatę ranem :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum