1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Arcydemon - DA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ziombel, Grudzień 28, 2009.

1. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam.
    Wczoraj sie ostro wkurzałem na dragon age ze względu na tego arcydemona.
    Wszystko ładnie pięknie, zbijam smokowi hp do połowy, pozniej on ucieka na "wysepke" i klops. Strzele moze 5 razy z balist - zacinają się -_-.

I nie wiem co mam dalej robić, za cholere nie wiem jak mam go zabić jak on jest na tej wysepce.
    Jako sojuszników mam elfów i magów do wyboru. A ze mną jest Alister, Wejn i Morigan (spolsczyłem ;p)

Mozecie dac mi jakies wskazówki jak bestie pokonac ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Taktyka!

magowie i lucznicy na tyl z boku,wojem/palkiem na przod,tarcza,healing,defensive stance

Ja przeszlem to za 1 razem grajac mieszanina woja-berserkera,Leliana,Alistar oraz ta kobitka co leczy(nie pamietam nazwy)

ustawilem taktyke na healing ponizej 50% zycia,picie mana pot ponizej 50% many,dla wojow defense stance+berseker+wsie mozliwe w danym momencie buffy i jakos poszlo :D

A no i co jakis czas pauze zeby wskrzesic ludzi w razie krytyka i deada

4. ziombel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    oo dzieki wielkie za takie szczegółowe info :D

tylko mi chodzi o xboxa ;D, a z tą pauzą co napisałes to chyba na pc :D

5. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    na x360 rowniez jest,otwierasz menu podreczne pod LT i dalej mozesz RB/LB zmieniac postacie i potem np zmienic taktyke,napic sie pota lub tez uleczyc/revive

PS>Koniecznie ustaw dystanse oraz stosowanie aggro przez woja/pala!

6. grinderxxx

grinderxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak wleci na wysepke to wal w niego z balisty
    wczesniej tez z reszta możesz. Ja od poczatku zaczolem w niego strzelac z balisty po lewej a potem jak połowe zdrowia mu zabrałem i przeleciał dalej przedzedłem do nastepnej balisty i dobiłem dziada POWODZENIA

7. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    ja nie mialem zadnego problemu z arcydemonem..nawet nie wiedzialem ze mozna go balistami ladowac....hehe..zadna postac nie stracila zycia podczas walki...mialem maga 18lvl....lotrzyka 2 bronie 19lvl i 2 warriory 18-19 lvl..... ale duzo uzywalem potionow..czesto zmienialem postacie i jakos dalem rade

8. ziombel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    No wlasnie, tylko ja nie mam za duzo potów :D kolo 30 mam.
    Ja gram warriorem, ze mna jest alister, mag i healer i kurde próbuje i próbuje i prawie go zdjąłem, ale zabrakło potów :D

Własnie jak waliłem w niego balistą to po kilku strzałach sie zacina suka i nie moge jej naprawic bo łotrzyka nie mam. Hmm no nie wiem bede próbował.

9. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    ja mialem tez okolo 30 potow.napewno nie wiecej..moja glowna postac to warrior...moze mialem farta ze przeszedlem go za pierwszym razem.nie wiem..dla mnie nie byl ciezki....tak czy inaczej zycze szczescia..bedzie dobrze :)

10. ziombel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    hehe dzieki :D
    Powiedz mi tylko jakiego wsparcia używałes ?

11. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    nie wiem co masz na mysli z wsparciem...opisze ci w miare dokladnie tak jak pamietam...ja gralem warriorem..mialem chelm,buty , rekawice i zbroje LEGIONU ,wszystko wykonane ze smoczej kosci( czyli chyba caly set )...duza tarcze z logo takiego jakiegos wilka....miecz jakis dosc dobry z miejscem na 3 runy...(wsadzilem tam arcymistrzowskie runy ognia,paralizu i elektrycznosci),, robilem go na MIECZ I TARCZE.... ..drugi byl ten wojwonik co go uwolnilem z klatki zrobiony na BRON DWURECZNA...na sobie mial wszystko z ulepszoncyh smoczych lusek.. + toporek z dwiema runami.....potem byl mag robiony na magie lodu i wysysanie energi...no i lotrzyk zrobiony na 2 bronie........ ze gralem pierwszy raz w ta gre to nie czailem zbytnio tych taktyk wtedy wiec ani raz od poczatku gry nie bawilem sie taktykami..... moja taktyka na demona bylo zwyczajne nawalanie czym popadnie...kontrolowalem tylko energie i zmienialem na postac jesli miala malo energi.wchodzilem w menu okragle i dawalem pota..jesli kazda postac miala max energi to walilem swoim wariorem ile sie da ..mialem berserka na full.championa..wszystkie zdolnosci tarcza + miecz...wszystkie zdolnosci wojownika...... wykupilem z kazdego sklepu w grze wszystkie ksiazki do punktow zdolnosci i innych i wszystko wpakowalem w moja postac....

a tak na marginesie to moze mi ktos odpisze na moje pytanie.juz sporo razy pytalem ale nikt nie odpisal..czemu maksymalny level broni i ekwipunku jaki spotkalem w grze to byl 7lvl..skoro postacie sa na 18-19..o co chodzi?? przeciez to troche malo miec 7 lvl bron i ekw przy [postaci 19lvl..

12. ziombel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Dzieki wielkie. Też w taktyki sie nie bawie :D dobra to bede musial zrobic tak jak mowisz, uwazac tylko na hp postaci.

niestety nie wiem o co z tym chodzi :D

13. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    lvl broni to chyba chodzilo o poziom specjalizacji,jesli masz poziom 4 taktyki to mozesz korzystac z broni wysokopoziomowej

lvl broni nie ma nic wspolnego z dmg

@TOP
    Co do demona...Zmniejsz poziom trudnosci,to nic nie zmieni;D

14. ziombel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    hehe :D, jakos go ubije :D

15. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    No to powodzonka :) w razie czego napisz tu jak wygladala walka,moze komus sie przyda taktyka;)

16. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    taktyke zawsze robilem na 4 level...czyli level 7 ekwipunku i broni to jest max w tej grze?? nie ma czegos takiego jak bronie czy ekwipunek z levela 10-15-20 zazwyczaj w takich grach sa takie bajery..a w tej grze maksymalny poziom broni lub ewkipunku jaki spotkalem to 7...

17. ziombel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    POKONAŁEM ARCYDEMONA :D

Oto jak to zrobiłem.
    Moja postać to krasnolud - bron dwureczna lvl 19.
    Poszedłem ze wszystkim pod lewą baliste (kolo wysepki) włączyłem opcje "Stój", zeby mi nie przeszkadzali w walce i niepotrzebnie tracili hp.
    Do pomocy wzialem elfich łuczników (tacy mi tylko zostali).
    Na początku atakowałem smoka dostepnymi balistami, aż do zepsucia się ich. Potem atakowałem go własnoręcznie.
    Gdy zbilismy hp arcydemonowi do połowy, uciekł na ta swoją wyspkę, wtedy szybko swoją postacią ucieklem do swoich kompanów na lewą stronę koło wysepki. Stamtąd atakowałem smoka łukiem, Waynne healowała mnie a Morrigan atakowała ze mną smoka.
    Gdy zbiłem arcydemonowi hp, uciekł z tej wysepki i wrócił na pole walki.
    Ja cały czas atakowałem go łukiem, Waynne healowałem i czasami atakowałem też Morrigan. Smok cały czas stał w jednym miejscu, a pomioty mnie nie atakowały :D
    "Ot cała hisotryja" :D

Pozdrawiam i dzieki za wskazówki i zainteresowanie sie tematem :)

18. marcin666

marcin666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Dziś rankiem siadłem sobie z zapałem do kolejnej odsłony DA na moim ixie, wszystko fajnie, przede mną już drzwi na dach wierzy gdzie jak sądzę czeka Arcydemon. Nie pomyliłem się, tak właśnie było. Co do "formy" mojej drużyny byłem spokojny bo robiłem wszystkie misje poboczne na jakie trafiałem. Skład mojego team'u: Ja - Łotrzyk L21, Morrigan L21, Allister L22, Oghren L21(wszyscy co najmniej dobrze wyposażeni). No to jedziemy sobie myślę, tym bardziej, że na półce czeka już Alan Wake . Oj troszkę się zdziwiłem, tłukłem to smoczysko na wszelkie możliwe sposoby, raz samymi balistami, raz całym zespołem innym razem częściowo balistami, a częściowo zespołowo (oczywiście towarzyszyły mi zastępy sprzymierzonych armii). O ile do połowy hp naszego demona jakoś szło i co prawda z oporami to dawało radę, o tyle po tym jak smoczek odleciał na "wysepkę" była masakra - lawina pomiotów, mnóstwo, tylko się ruszyłem i już po 4 lub 5 na członka zespołu, ciągle dochodzą następni na miejsce zabitych. Jeśli nawet udało mi się doczołgać jakoś do balisty zaraz smok ział swoją "niebieskością" ;) i do tego masa pomiotów, balisty zablokowane w pierwszej części rozgrywki lub zaraz po rozpoczęciu próby przegonienia go z "wysepki". Grałem na poziomie normalnym więc raczej średnio zaawansowanym, ja dobrze przygotowany, wyposażony i tak zleciała mi cała niedziela (kilkadziesiąt prób), a smok jak stał tak stoi. Bardzo nie lubię tego robić ale na sam koniec zmniejszyłem poziom trudności i co??? Smok położony w pierwszej próbie, balisty nawet raz się nie zacięły, a samych pomiotów było sporo mniej, do tego w wersji słabszej. Pytanie o co chodzi? To jakiś błąd gry? Trudno mi sobie wyobrazić, aby dwa poziomy trudności różniły się aż tak znacznie.

Ps Powodzenia z Arcydemonem i jeszcze jedno pytanko. Lepiej inwestować w DA A czy może DA II??? Na ewentualne odpowiedzi czekam na PW.

Wczytywanie...