1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Arkham City grą z „najlepszym otwartym światem”

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Lipiec 17, 2011.

1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Wakacyjny okres ogórkowy sprzyja chyba przesadnemu chwaleniu się swoimi grami. Panowie z Rocksteady uznali, że na nich czas i postanowili troszeczkę rozreklamować nowego Batmana. Jeśli im wierzyć, to Człowiek-Nietoperz będzie dysponował najlepszym otwartym światem...

Arkham City różnić się od poprzedniczki ma znacząco. Rezygnacja z zamkniętego świata postawiła przed twórcami nie lada wyzwanie, gdyż odejście od klimatycznego i intensywnego przedstawienia historii nie zawsze wychodzi na dobre. Jak twierdzi Dax Ginn:
    Nie chciałbym być złośliwy, ale chyba ktoś zapomniał o Red Dead Redemption, Assassins Creed czy chociażby nadchodzącym Skyrimie. Ale dajmy szansę powalczenia, bo jednak poprzedni Batman był bardzo dobrą grą.

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ta każdy się chwali a później wychodzi takie coś jak Duke Nukem Forever.. A tak zachwalali tą grę :D

Chociaż jak chodzi o Batmana to po gameplay'u jestem przekonany, że gra zdecydowanie ma szansę przebić pierwszą część :). Mam cichą nadzieję, że to właśnie Batman:AA wejdzie w tym roku do rankingu 10 najlepszych gier 2011 roku (jak nie do najlepszej 5).

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    wreszcie, na to czekałem. Chciał bym żeby było jeszcze tak w wielu innych grach!

5. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie świat w batmanie będzie mały albo średni, ale będzie masa szczegółów, detali itp. Do RDR na pewno nie bedzie mozna tego porównać bo tam było 10000000 km2 pustyni itp.

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Z jednej strony super. będzie masa 'funu', ale z drugiej obawiam się, żebyśmy podczas rozgrywki się nie gubili, albo nie zapominali co jest gdzie itp. Oby panowie z Rocksteady mądrze tą grę zrobili.

7. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    boję się że nie dojde do połowy bo ten otwarty świat mnie po prostu znuży ...

8. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A panowie w Rockstar Games pewnie przeczytali newsa i się teraz śmieją :D Przecież to GTA, RDR mają moim zdaniem najlepszy otwarty świat. Po za tym jeśli on będzie tak otwarty jak w FC2 to ja dziękuje...

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    popieram. nikt nie tworzy tak dobrych sandboxów jak R*

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    No ciekaw jestem czy przebija L.A Noire jesli chodzi o te "otwartosc" :D

11. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Ale żeby świat otwarty był dobry nie musi być wcale duży. Ktoś wyżej pisał, że RDR miał "10000000 km2 pustyni " ale to jednak pustynie. Jeżeli zrobią miasto rozmiarami nawet 1/5 tego z GTAIV to jeżeli będzie ono na tyle zróżnicowane, pełne detali i żywe to jak dla mnie jest po prostu lepsze. Oczywiście musi być choć troche duże bo inaczej nijak ma się to do koncepcji sandboxa ale nie musi być gigantem. Pożyjemy zobaczymy jak im to wyjdzie. Trzymam kciuki bo jednak zdecydowanie wole sandboxa w klimacie mrocznego rycerza gotham niż RDR więc niech sie starają dorównać R* albo i ich pokonać na tym polu.

12. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sam fakt że będzie otwarty świat sprawia że zaczełem interesować sie grą

13. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie bede w mniejszości, ale wolałbym, żeby świat nie był otwarty :p W Batmanie Arkham Asylum bardzo mi się podobało to, że cała gra była rozgrywana na niewielkiej przestrzeni. Łatwo się szukało zagadek "Pana Zagadki?" :p A teraz? Odwalą duże miasto. Pochowają po kątach jakieś znajdzki i tylko hardkorom bedzie chcialo sie tego szukac ;/

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Pod względem otwartego świata jak w Red Dead Redemption czy GTA nie pobije, ale z AC może powalczyć ;) I dobrze. Lubię otwarte światy hehe

15. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Asasyn też sandbox, a piórka i inne pierdoły rozsiane po mapkach i jakoś idzie znaleźć wszystkie :p

16. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja w pierwszej czesci nie mialem wiekszych problemow zeby znalezc zagadki riddlera tylko na poczatku nie wiedzialem o co chodzi z tymi znakami zapytania widzianymi w X-ray. pozniej jak sie skapowalem to bylem juz daleko i przeszedlem gre ponownie zeby odnalezc wszystkie.

@UP

Skoro chwala sie ogromem swojej mapy to na pewno bedzie dlugi sandbox ;] (a taka mam przynajmniej nadzieje :) )

17. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    AC Brotherhood jak będzie chciał to pobije, ale znowu Revelations go pokona bo będzie miał tak samo liczne usprawnienia i urozmaicenia jak np. zdarzenia losowe, napady na stragany i te bajery :D Nie mniej czekam na Batmana AC ciekawe jak to wyjdzie i z jaką grafiką : )

18. PainPL

PainPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Każdy mówi o otwartym świecie a jak przychodzi właśnie taka gra to jest jak jest^^

Wczytywanie...

Poleć forum