1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ArmA II-Wielki Hit!!!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez InPirats, Grudzień 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska

ArmA 2 jest kontynuacją jednej z najpopularniejszych PeCetowych gier taktycznych. Akcja drugiej części rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Działania prowadzimy na terenie fikcyjnego państwa - Czarnoruś.

ArmA 2 jest oficjalną kontynuacją jednej z najbardziej popularnych taktycznych strzelanin przedstawionych z perspektywy pierwszej osoby. Wydarzenia obserwujemy z oczu jednego z żołnierzy biorących udział w zakrojonych na szeroką skalę działaniach wojennych. Sama zabawa ma bardzo realistyczny przebieg i wyróżnia się dość złożonym sterowaniem. W przeciwieństwie jednak do pierwszej części, którą wydano wyłącznie na komputery osobiste, tym razem zadbano także o posiadaczy konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360.

http://images4.gry-online.pl/galeria/galeria_duze2/1139023828.jpg
    http://images4.gry-online.pl/galeria/galeria_duze2/1139023406.jpg
    http://images4.gry-online.pl/galeria/galeria_duze2/851113265.jpg
    http://images4.gry-online.pl/galeria/galeria_duze2/851112828.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    jak cię nie interesuje to zaoszczędź sobie te lamreskie komentarze,nie każdy wie,że taka gra będzie.

4. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jestem ciekawy jak Wam się będzie grało na padzie, to nie jest Flash Point... Chyba, że gra zostanie odpowiednio przygotowana pod konsole, bo jeśli będzie inaczej to marnie to widzę...

5. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    według mnie sterownie itp powinno opierać się na zasadzie call of duty.

6. Jacław

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Tam jest o wiele więcej wszystkiego, to nie jest taki casual jak CoD. Zupełnie inny system.

Szczerze to nie wiem jak mam sobie to wyobrazić. Z czystej ciekawości sprawdzę wersje konsolową. Wydaje mi się, że z symulatorem będzie to miało mało wspólnego.

7. dawid9450

dawid9450 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja powiem jedno.
    Nie wielki hit tylko wielki SHIT!!!

8. Jacław

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Grałeś? Szczerze to wątpie, a jeśli tak to po prostu nie rozumiesz tej gry. Pewnie zagorzały fan CoDa i innych bajek, który właśnie na ich podstawie ocenia tą gre. Brak słów... No ale czego się można spodziewać po 15 latku...

9. BombasticFantastic

BombasticFantastic Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    Zgadzam się z kolegą powyżej.
    Jeśli macie zamiar pisać głupoty, itd to może w ogóle się nie udzielajcie, pisząc takie bzdurne posty zaśmiecacie wątek, a później przydatne info znajduje się na jakiejś 18 z 30 stron i komu się chce przeglądać? ;] nie graliście a uważacie to za byle co.

Mam nadzieje, że jakoś dadzą radę to złożyć w dobrą całość, i żeby grało się w miarę fajnie i płynnie, najlepiej żeby było jak najbliżej do wersji z PC ;) wersja z PC jest fajna i bardzo mi się podoba ta gra. Screeny wyglądają ciekawie, ale się okaże w praniu...
    a tak w ogole to kiedy wychodzi na X'a? :D

10. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    no nie wiem czy będzie taki hit, bo jedynka raczej ogólnie zawiodła i ludzie woleli darmowe AA, ale zobaczymy

11. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
    Ja jestem zrażony do ARMA bo dla mnie jest to typowy plagiat po Operation Flashpoint (podstawowym, żeby nie było), tylko wydana potem z łądniejszą grafiką etce... Flashpoint miał swój klimacik fabuły a to zostało totalnie skopane. Dlatego nie patrzę przychylnym okiem na kontynuację.

12. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    Dla mnie gierka wydej sie byc spoko

13. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czarnoruś LoL .

ale nazwa

a co do gry to jak taktyczna to od razu + :D jak będzie i będą pozytywne opinie na pewno zagram

14. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    O żadnym plagiacie nie może byc mowy-obie gry tworzy ten sam zespół developerski.Nie można dopuścić się plagiatu własnego pomysłu.

Sterowanie w mocno uproszczonym OF:Dragon Rising było już słabe,i w wielu sytuacjach wykluczało zastosowanie przez gracza jakichś nieszablonowych zagrań taktycznych-poza taktyka rodem z CoD, powszechnie stosowana już przez Czerwona Armie:)

Arma 2 to wręcz symulacja(w porównaniu z konkurencja)i ciężko mi sobie wyobrazić stworzenie klarownego i prostego systemu na padzie.Na PC czasem trzeba było przebić sie przez masę opcji, żeby dostać się do tej zamierzonej.

15. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    nie wiem co chciałeś przez to powiedzieć, chyba że nie przeszedłeś go na Hardcore ;) ArmA to jedyna gra która może stać u boku Operation Flashpoint taka prawda, obydwie gry są tak samo dobre :) więc obydwie zjem z takim samym dobrym smakiem :)

16. Jacław

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    OF 2 nie umywa się do Army 2... A odpowiedzią do cytatu może być post kolegi nad Tobą.

17. Bladzior

Bladzior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Hahahaha , ten post mnie zabił :D
    Chłopie , ogarnij się ... ArmA jak i ArmA 2 to gry tego studia które stworzyło wszystkie części OFP , Bohemia Interactive bodajże.

18. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Bo ArmA jest 100% symulatorem.
    Flashpoint jest symulatorem w ~90% ;)

19. davidsindahouse

davidsindahouse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    Wygląda słabo i zapowiada się jeszcze gorzej, na pewno nie wydam pieniędzy na takie coś.

Pozatym myślę, że każdy ma prawo wyraźić swoją opinię więc nie rozumiem że jedziecie po ludziach co mówią, że gra jest marna.

20. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Chodzi o to, że wyrażają swoją opinię ludzie, którzy nie mieli do czynienia z tą grą! Jak można ocenić grę na podstawie obrazków czy trailerów a nie grając w nią?! Niech wyrażenie swojej opinii będzie czymś podparte...

Wygląda słabo? Co to za stwierdzenie? No chyba, że dla Ciebie liczy się tylko grafika....

Ja osobiście czekam na tę gierkę bo AA mnie bardzo kręciło

21. kinio123

kinio123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grałem w to na PC i tam ledwo ogarniam klawisze, więc co będzie się działo na xboxie;p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum