1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Armored Core V dostanie demo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Styczeń 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Z dema cieszę się nie dlatego, że czekam na Armored Core V. Po prostu podoba mi się, że twórcy znowu chętnie wypuszczają wersje demonstracyjne.

Jak już wspominałem, ta gra nie jest na mojej liście życzeń, co nie zmienia faktu, że cieszy mnie fakt, że twórcy wreszcie nie zasłaniają się głupimi wymówkami (demo to tyle roboty, a my jesteśmy zapracowani, więc sorry, ale dopiero jak kupicie pełną wersję to będziecie wiedzieć, czy warto było), tylko pozwalają nam przetestować grę jeszcze przed premierą. I tak ma być!

Wracając do demka Armored Core V - ukaże się 21 stycznia na PlayStation 3 i Xboksie 360. Pograć będzie można zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w multi, ale sieciowe opcje udostępnione zostaną tylko na dwa dni. Dobre i to.​

źródło - Gamezilla​

Cieszy mnie fakt, iż producenci gier wracają do wydawania gier PRZED premierą, widocznie sprawdzanie dem po premierach nie przyniosło efektów. Z Armored Core nie wiążę zbyt wielkich nadziei, ale demko sprawdzę, może będzie warto.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CrysiserPL

CrysiserPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    bardzo dobrze, ciekaw jestem jak multi wyglądać będzie .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum