Army of Two - Multiplayer - Czy tylko mi nie działa ? Help!

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Siema wszystkim, mam spory problem, bo chciałem pograć na multi i achievy powbijać. W Army of Two (1) nie działa mi w ogóle tryb multi, tzn wchodzę w ten Versus Mode (wcześniej automatycznie założyłem konto EA, dostałem nawet maila na PC potwierdzającego) i kilkam Quick Match, i znajduje jakiś serwer tylko że jest 1/4 playerów (tylko ja) i pisze że czeka na innych graczy, i tak czekam 5 min i nic, wkurzyłem się, robię jeszcze raz, i znowu nic, zmieniałem nawet tryby na unranked i ranked, sam hostowałem to też nikt nie wbijał, mam wersję EU no ale chyba Europa nie śpie jeszcze co ? Net mi działa na 200% w Fable 2,Pure,Bad Company 2 miałem 0 (słownie: ZERO) problemów... Help :<
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Refresh.
Pomoże ktoś mi? Może ktoś z łaski swojej sprawdzić czy jemu z multi wszystko jest ok? Albo niech ktoś mi wytłumaczy tajniki grania multi w AoT. Będę wdzięczny.
 

Seaborglr-93

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem to do tej gry chyba serwery są wyłączone , kiedyś na polygami o tym pisali.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,104392,7570141,Electronic_Arts_wylacza_kolejne_serwery.html tu pisze że tylko dla ps3 w Azji ale chyba na x-ie też
 

Do góry Bottom