1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Army of Two pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BobeRo, Styczeń 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BobeRo

BobeRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Milicz
    Witam.
    Moglby mi ktos powiedziec, jak zagrac w AoT na splitscreenie?

jak chce wlaczeyc ta opcje w menu (2 pady sa wlaczone) to pokazuje mi, ze durgi grasz musi dolaczyc (czy cos takiego)...

mozna prosic o pomoc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wujekbill

wujekbill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kruszwica
    Nie mam tej gierki, ale może zaloguj drugiego pada na inny profil, albo jak grasz naciśnij start na drugim padzie.

4. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    przed zaczęciem gry drugi gracz musi zalogować się na swój profil (z drugiego pada oczywiście)

5. BobeRo

BobeRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Milicz
    ok dzieki ;)

stworzylem drugi profil i zalogowalem na niego drugiego pada i split screen dziala bez problemu ;)...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum