1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Army of Two: The Devil’s Cartel - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 25, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W temacie tylko opinie na temat gry!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kedzior07

kedzior07 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gierka nie powala , jednak do copa , przy browarku z kolegą w sam raz ; )

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gra całkiem spoko. Podobnie jak poprzednie części. Jako strzelanina sprawdza się doskonale. Graficznie też jest dobrze. Dużo się dzieje na ekranie. No i nie jesteśmy sami w walce z narkotykową mafią.

5. MaTe0000

MaTe0000 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łowicz
    Gra raczej tylko do coopa. Sam nie grałem, ale wydaję mi się że znudziłaby gdy samemu by się grało. Tak miałem z "czterdziestego dnia". Całą w coopie z kumplem przeszedłem, a gdy chciałem już sam to na 2 rozdziale skończyłem. Gra jako jedna z serii jest "gorsza" od 2. części, ale nadal stoi na dobrym poziomie i z przyjemnością się gra.

6. gryzli

gryzli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    gra w coopie bardzo przyjemna . dobra na wolny wieczór + możliwośći modyfikacji sprzętu , masek etc. są świetne :)

7. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Przeszedłem w kooperacji z bracholem i powiem że akurat ja odniosłem same pozytywne wrażenia nie miałem się do czego przyczepić (no po za jednym szczególikiem na którejś "planszy" tekstury budynków niezbyt ładnie wyglądały :/) , fabuła nawiązuje (w jakimś mniejszym stopniu) do poprzednich części, modyfikacje broni, ubioru też dobrze wyglądają jak dla mnie gra 9/10

8. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam dla tych co lubią gry na podzielony ekran. Gra się bardzo przyjemnie, strzela do wrogów fajnie i misje są urozmaicone. Grafika o wiele lepsza niż AoT-2. Na planszach dużo się dzieje, fajna zabawa w modyfikowanie broni i bohaterów oraz jest zdecydowanie dłuższa niż gears of war: Judgment . Fabuła i rozgrywka o wiele lepsza niż w poprzedniej części. Podsumowując najlepsza gra tego typu na podzielony ekran od czasu Gears of War 3. Polecam wszystkim graczom podzielonego ekranu.

9. wujek22

wujek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gierka na prawdę super tylko fabuła jest trochę dziwna i nie wiadomo dokładnie o co w niej chodzi. Ale jak ktoś lubi taki typ gier to naprawdę polecam

10. waleczne_serce

waleczne_serce Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Chyba tak jak wszyscy uważam, że tylko tryb coop jest godny uwagi :) ogólnie gra dość przyjemna, ale bez fajerwerków.

Wczytywanie...

Poleć forum