1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

artefakty -> E74 -> suszarka -> dalej działa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez MOSZEUSZ, Lipiec 31, 2011.

1. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Mam taki dość "dziwny" problem z konsolą. W pewnym momencie konsola wywaliła mi artefakty. Z restartowałem ją, poczym moim oczom ukazał się błąd E74 (drugi kod: 1022). Otworzyłem konsolę, wygrzałem suszarką GPU do momentu wyświetlenia dwóch diód, poczym wyłączyłem konsole. Odczekałem chwile, uruchomiłem ją i konsola znów działa jakby nigdy nic. Całą tą operację muszę powtarzać co parę dni, ponieważ problem ten wciąż wraca. Co może być przyczyną tego problemu ? Informacje jakie znalazłem na temat E74/1022 sugerują problem z kablem AV bądź chipem skalującym. Konsola to stary Xenon (kwiecień 2006).
    Prosiłbym jeszcze o nie pisanie postów w stylu "kup jaspera" itp. Chcę się tylko dowiedzieć co jest konkretniej przyczyną problemu i ewentualnie ile kosztowałaby naprawa (o ile jest sens).

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    witam ta metoda nie bedzie to dzialac dlugo i skonczy sie 0003 i jak chcesz taka metoda to polecam wentylator dostawic na otwartej konsoli tak podziala dluzej i plus polecam wydac te 150zl na serwisie jak chcesz zeby podzialal dluzej pozdr

4. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Usmaż ją palnikiem lub upiecz w piekarniku... taka sama bzdurna metoda...

5. MOSZEUSZ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja wiem, że to "smażenie" to na dłuższą metodę nic dobrego. Co do chłodzenia mam wiatraki puszczone na 9V, więc gorąco xbox nie ma. Jeżeli chodzi o serwis to jest sens to naprawiać ? (ile konsola uciągnie po naprawie)

6. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moim zdaniem w xenona nie ma co inwestowac, zajedz go do konca, potem slrzedaj na czesci i doloz do jaspera ;)

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    uuuu, szkoda xenona ale najprawdppodobniej jak go naprawisz to tylko po to żeby znowu padł. Niestety, nie wróżę nic dobrego przy tej konsoli jak już się spsuła - uratuj ją, sprzedaj na allegro, dołóż i kup nową konsolę bo w tę już nie warto inwestować żadnych pieniędzy.
    pozdrawiam

8. MOSZEUSZ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odświeżam trochę temat z tego względu, że mam coś nowego do powiedzenia na temat mojej konsoli. Dwa dni temu wywaliło mi RROD`a 0110. Wiem, że jest to jakiś problem z kościami RAM. To co przy nich zauważyłem to to, że w dwie sekundy po uruchomieniu konsoli, kości strasznie szybko się nagrzewają (bardzo łatwo można się sparzyć dotykając ich choćby przez chwilkę). Domyślam się, że domowe sposoby nie pomogą, ale serwisy mogą coś na to zaradzić czy nie ?

EDIT: Już nieaktualne, bo dosłownie 5 minut temu xbox mi... wybuchł o_O Nie no trochę przesadzam, ale były fajerwerki. Jakiś mały układ niedaleko radiatora GPU się "zwęglił". Więc konsola już na 101% wyląduje w kuble.

9. dominoko12

dominoko12 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wyślesz ją do serwisu nie naprawią jej bo układy od ciepła pewnie się spaliły.

Wczytywanie...

Poleć forum