1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Artefakty i RROD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mewet, Grudzień 19, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mewet

Mewet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam wszystkich serdecznie! Posiadam xbox360 w wersji z płytą falcon. Dziś przy wyłączaniu filmu dvd, zawiesił się na interfejsie głównym i wyświetlił obraz w niskiej rozdzielczości i jakby artefakty. Wyłączyłem go włącznikiem, włączyłem i RROD. Dałem mu spokój na jakieś 5 min (szukałem co oznaczają kody błędu) i włączył się normalnie. Teraz nie wiem co zrobić. Klocka mam przerobionego i mi wcięło klucz napędu więc chyba przywrócenie oryginalnego firmware i oddanie na gwarancję nie wchodzi w grę? Ewentualnie czytałem o tym że falcony nadal miały problemy z pastą. Jednak mój zawsze wiał ciepłym powietrzem więc tym się nie przejmowałem. Może jednak wypadało by ją zmienić? Ale wtedy gwarancja robi papa definitywnie. Jakieś sugestie/uwagi? przejmować się w ogóle tym zdarzeniem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    osobiscie zaryzykowałbym oddanie na gwrancje i liczył na szczescie

4. Mewet

Mewet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Włączyłem i włożyłem płytę z grą i zawias. potem RROD i kod 1033 (wiem że takiego niema, możliwe że źle z czytałem. Wyjąłem płytę, reset i zawias na logu Xbox i kod 0110 :(
    Czyli albo X-clamp i wymiana pasty albo serwis? Jest jakaś szansa na wgranie oryginalnego fw i wysłanie konsoli na gwarancji?

Ewentualnie ile dostanę za uszkodzonego X'a?

5. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Za uszkodzonego dostaniesz grosze. A jaki masz napęd jak nie liteon to wgrywaj orginalny FM i wysyłaj na gwarancję. Albo do serwisu po gwarancyjnego.

6. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    uszkodzony sama konsolka powinna pójść za jakieś 250zł, jest szansa na wgranie orginalnego fw w momencie jeśli takowe fw posiadasz. Ty mówisz że nie masz orginalnego fw na płycie bądź dyskietce więc konsolkę możesz wysłać do m$ i liczyć na szczęście. Jeśli miałeś bana to lepiej nie wysyłaj.

7. Mewet

Mewet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Mam Benq, oryginalnego fw niemam:/ Ale Bana też nie mam, a co jeśli M$ się pozna że mam przerobioną?

8. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Kiedys jeden serwisant od "wymiana konsoli na nowa" mowil mi ze slal do MS konsole nawet bez plomb, tak samo z innymi FW - sprobuj wyslij, najwyzej odesla.

9. Mewet

Mewet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    A nie obciążą mnie nie wiadomo jakimi kosztami jeśli się poznają? zdarzyło się w ogóle kiedyś żeby poznali się? A niema możliwości wydobycia klucza napędu i wgrania oryginalnego fw?

EDIT: Gadałem z gościem u którego konsolę przerabiałem, twierdzi że jest w stanie wgrać oryginalny fw mimo braku klucza. Możliwe to?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum