1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Artefakty

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez zlewozmywak, Styczeń 7, 2011.

1. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Witam. 20 min temu uruchomiłem xboxa. Pojawiły sie coś jakby artefakty- "pomylone" kolory. Wyłączyłem x'a , wyciągnęłem zasilanie(od listwy nie konsoli) przycisnąłem kabel do tv i łączyłem- zadzaiłało. Czy to coś poważnego czy tylko sie kabel obluzował czy coś w tym stylu. Czy to wstęp do roda. Płyta główna to falcon. Dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja kiedyś miałem podobnie, niedługo potem padł chip ANA.

4. XMigda

XMigda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdzieś na Śląsku :)
    lub gpu,za niedlugo pewnie przy wlaczaniu xboxa bedzie czarny obraz z dzwiekiem lub bez.

5. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Ale jak? Mam na wszystkich radiatorach wentylatory, oryginały wywaliłem. A gram maks 1h dziennie. Może jednak błąd kjabla? Kolorki były takie żółtawe. Od tamtego czasu kilkakrotnie włączałem x'a i nic.

6. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    jeżeli to tylko kolory a nie artefakty to prawdopodobnie problem z kablem - możliwe że ekran przewodu jest gdzieś na zgięciu uszkodzony. jaki kabel do tv podłancasz?

7. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Eeee... Zwykły-3 czincze+eurozłcze. Ale zgodze sie że jest ostro powywijany bo on ma z 1metr a od tv do xboxa jest ze 20,30cm. Niewiem jak ale kolorów nigdy niemiałem. Najwyżej nie było sygnału i trzeba było z wtyczką kombinować (na eurozłącze mam) bo od tv jest bardzo lużna.

Dodam że kolory były żółtawe i chyba(dokładnie niepamiętam) rozmyta na środku. Ale nawet jeżeli to pada grafa, to dlaczego po ponownym włączeniu kilka razy wszystko było ok w NXE i grze?

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jesli to zimny lut to taqk sie obajwia - najpierw pojedyncze przypadki, potem coraz czesciej az do calkowitego padniecia. Ale skoro dziala to graj smialo.

9. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Jeśli? Czyli to już pewne że klocek na wymarciu?

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie, to nie jest pewne. Wszystko wyjdzie w praniu - czy to kabel czy zimny lut.

11. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    W poniedziałek najprawdopodobniej dojdzie mi monitor. CZyli rozumiem że jak na nim będe miał coś takiego to najlepiej xboxa będzie sprzedać?

Wczytywanie...

Poleć forum