1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AS2 + activate.iso - mi też nie działa.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Krizzo, Listopad 18, 2009.

1. Krizzo

Krizzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hiho.

Wiem, że parę tematów w dół jest temat:
    http://xboxforum.pl/problemy-f23/assassins-creed-ii-nie-wlacza-sie-31257-3.html

Ja mam dokładnie ten sam problem, co autor tamtego wątku... Tylko, że mu problem jakby sam się rozwiązał... A u mnie nic dalej nie działa.

Activate.iso sciągnąłem z xbox360iso.com, wszystko robiłem wg. tamtego poradnika. Wypaliłem płytkę.
    Potem dla pewności ściągnąłem activate.iso z xboxforum.pl i nagrałem wg. poradnika tutaj... (czyli próbowałem już na dwóch activate.iso).

Ściągnąłem Assassinka 2. Ściągnąłem z tego forum wersję MegaWare od #Uruka, więc raczej pewny upload.
    Ładnie wszystko wypakował. IMGBurna, abgxa (starego) i wszystko ustawione wg. poradników... z resztą nagrałem już multum gier i wszystko było ok.... A teraz z assasinkiem kicha.

Wkładam płytkę activate.iso... odpala się. Jest ten napis "Put the disc into xbox360 console." Wyciągam płytkę i od razu wkładam AS2... i pisze "Odtwórz DVD"... i pokazuje się logo xboxa : /

Spróbowałem drugi raz. Ściągnąłem najnowszego abgx 102 i stealthpatche dla Wave4 (DLA WAVE3 NIE SCIĄGAŁEM). Wszystko ładnie ustawiłem i nagrałem assassinka... Sprawdzenie abgxem wyglądało dokładnie tak samo jak to na forum (wszystkie komunikaty takie same).

No i znów... odpala activate.iso, wkładam assassinka2 i je... nie ma. :p
    Dalej to samo.

I teraz nie iwem w czym może być problem : /

Mam ixtreme 1.6 i Liteona (przynajmniej z tego co widziałem w poradnikach "jak rozpoznać napęd").

Czy wie ktoś ocb.??

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarsqn

jarsqn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrob tak : wloz plyte z ACTIVATE.ISO, odpal ja, jak pojawi sie czarny ekran odrazu wyjmij plyte z napedu i jak wroci do dashboarda wsadz plyte z gra.

4. PrezesKD

PrezesKD Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A na pewno nagrales Activate.iso do swojego napedu?? pozatym plytki activate.iso nie trzeba uruchamiac pozwol alby sie pare razy przekrecila w napedzie konsoli i poprostu ja wyciag i wlaz plyte z gra wave 4 i powinno byc ok

5. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    A czy activate.iso dziala z innymi grami wave4 ?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma czegoś takiego jak activate.iso dla twojego napędu. Nie odpala bo tak na prawde może się okazać, że nie masz 1.6 tylko 1.51

7. Krizzo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z innymi grami wave4 nie sprawdzałem (bo innych nie ściągałem).

Wg. poradnika (na moje oko) to mam napęd albo BenQ albo Liteon. Przed chwilą ściągnąłem i wypaliłem jeszcze tego BenQ i spróbowałem jeszcze raz na obydwu + wasze rady... i dalej NIC. : /

P.S: Nie umiem sprawdzić czy mam 1.5.1, czy 1.6, ale powinien być 1.6 bo taki zamawiałem :p

8. jarsqn

jarsqn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastosuj sie do rady #JCK i przerob obraz tym programem, jezeli masz iX 1,6 to przerobisz na wave 3 i nie bedziesz potrzebowac ACTIVATE.ISO.

9. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    No skoro iso nie dziala to chyba masz 1.51

10. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , ja miałem taki sam problem jak autor tematu tylko , że z nowym GTA , nagrałem activate.iso i gta normalnie na wave4 , ale przy 100% wyskoczył jakiś błąd który po naciśnięciu "Kontynuuj" pokazał , że gra jest dobra. Wkładam activate.iso czekam i wkładam gta i nic (płyta do kosza) , zrobiłem to samo z 360 wave patcher i znowu 100% błąd , dopiero przy 3 nagraniu patcherem udało się , nie wiem dlaczego może dlatego , że pisałem w tym czasie na gg ? sam nie wiem , przy innych grach błąd nie występował .

11. Roarski

Roarski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie dokładnie to samo co u ciebie Krizzo...

AS 2 wypalony 3 razy (weryfikacja itp.) na verbatimie, za kazdym razem dokladnie to samo co u ciebie. Bez zadnego patchowania ani zabawy ABXem (nigdy tego nie robie, do wave 4 uzywam activate.iso)
    Activate.iso dziala ze wszystkimi grami jakie mam na wave 4 (tekken, mw2, gta:lcs)
    Konsolka jasper nie zbanowana, najnowszy dash, 1.6 ixtreme naped bodajze liteon.
    Wersja to byla z megaware, teraz ssam inna i napisze co i jak jak sciagne i nagram.

Poradziles sobie z tym moze ?

12. Krizzo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jeżeli się okaże, że mam 1.51 to waves patcher nie pomoże?

13. RakuPL

RakuPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ixtreme 1.5 as2 przerobiony 3rd wave patchem na wave 2, płyta verbatim, prędkość ~4x, woła o aktualizację, pisze żebym przeczyścił płytę.
    Tak samo programem 360 waves patcher.
    Inne gry działają, tylko as2 nie chce...
    Jakieś pomysły?

14. Tojmak

Tojmak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z Assassins Creed'em 2. Gdy włączam grę wyskakuje mi informacja, że Xbox musi się zaktualizować czy coś w tym rodzaju. Gdy Xbox kończy aktualizację resetuje się do dashboarda. Gra wczytauje się od nowa i wyskakuje ten sam problem. Znowu Xbox karze dokonać mi aktualizacji. I tak w kółko. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną ?? Prosze jeśli ktoś wie niech napisze tu, na pv, lub na gg 3573044, nawet jeśli będe niedostępny.

15. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    aktualizacje wgraj z pendriva(googluj)

16. urbi10

urbi10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam doklejam sie ten sam problem z ix1.51 identycznie spatchowany ac2 , wciaz wystepujacy problem z aktualizcja ( przetrzyj szmatka plyte itd ) i nie moze sie uruchomic gra , jakies pomysly ?

17. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wgraj aktualizacje ktora zadziala. innej rady nie ma i nie bedzie

18. Joker-Night

Joker-Night Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świecie
    Wgraj najnowszą aktualizacje do X-Box'a z pendrive to pomoże ( Pani Google pomoże ) , a co do nie chodzących AS 2 to może pomoże Wave 4 na Wave 3 ?? , spróbować warto . Pozdro

19. Elathoxu

Elathoxu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi się tylko wyświetla ekranik "Xbox 360"(wróciły dawne wspomnienia z 'niebieskim ekranem windowsa'), nic poza tym. Zmieniłem wave z 4 na 3, to samo. Nie prosi mnie o żadne patche. A przeróbkę mam z przed 2 lat, może w tym tkwi szkopuł, bo nie mam zielonego pojęcia jak się nazywała.

Jak czyiś mózg pracuje szybciej od mojego i wydedukował jakieś genialne rozwiązanie, to podpisuję się pod prośbą kolegów z góry, ażeby wspomógł biednych i niedouczonych.

Ściskam,
    elat

20. Joker-Night

Joker-Night Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świecie
    Nazywa się Ixtreme 1.4 i to jest ten problem :) wystarczy teraz z Wave 4 na Wave 2 i chodzi jak marzenie . Pozdro

21. Elathoxu

Elathoxu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak jeszcze starszy, to trzeba dać wave 1?

Wczytywanie...

Poleć forum