1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Asassassin's Creed Brotherhood AP 2.5 pytanie o język

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DragonElite, Czerwiec 30, 2011.

1. DragonElite

DragonElite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałem się dowiedzieć, czy jakiś release z tą grą, posiada m.in. język polski, ale by było można dograć patch do ap25, wiem, że można podmienić pliki językowe, ale wolałbym się w to nie bawić.
    Czy wersja Complex, albo GloBaL posiada między innymi język polski?

Pozdrawiam,
    Dragon.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDynamite13

MrDynamite13 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem jakie wersje mają języki.
    Jak chcesz to mogę zrobić Upload na torrencie(10mb/s internet) i sobie ściągniesz z wgranym AP i spalszczonego. Inaczej oprócz Angielskiego->Patcha->Wgrania PL się nie da.

4. DragonElite

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie, dziękuję, ale nie męcz się, podobno można się narazić na bana z taką podmianą plików, a ja wolałbym uniknąć bana :) nic się nie stanie jak pogram po angielsku, zresztą angielski w tej grze chyba nie jest aż tak wymagający? dodam, że grając w L.A Noire rozumiałem jakieś 80% procent dialogów, a tam podobno jest dużo trudniejszy angielski :]

PS. Jeśli ktoś jednak wie, jakie wersje językowe posiadają jakieś release to prosiłbym o informację.

5. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jeżeli masz zamiar grać na XBL to relase Global, jeżeli nie masz takiego zamiaru możesz pobrać gierkę w której jest dodane spolszczenie i działa na lt1.9 po uprzednim przepuszczeniem przez abgx, aby dodało nowe patche, które umożliwiają uruchomienie gry.

6. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy w wersji global moge grac jako single player czy tylko multi??

7. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    tak i tak

8. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A moge wiedziec czym rozni sie global od innych wersji?

9. DragonElite

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest zweryfikowana i jest w bazie abgx, i pewnie odrazu przy skanie dogrywa się ssv2 ;)

a wie ktoś jak się podmienia te pliki językowe, bo przypomniałem sobie, że GTA IV też nagrałem ze spolszczeniem, a bana nie dostałem, więc mogę zaryzykować.

Wczytywanie...

Poleć forum