1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Asassins Creed Black Flag

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcine3k, Grudzień 25, 2014.

1. marcine3k

marcine3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam pewien problem z polskimi napisami. Otóż dostałem AC 4 w wersji z polskimi napisami aczkolwiek po uruchomieniu gry w opcjach nie ma nigdzie języka polskiego. Jest angielski, niemiecki, francuski itd. Na pudełku z tylu jest napisane gra w języku angielskim z polskimi napisami. Ktoś wie o co tutaj chodzi ?

Ktoś coś wie na ten temat ? dodam że gra zakupiona w empiku

Ostatnia edycja: Grudzień 25, 2014
    kuba1004 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kuba1004

kuba1004 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem. Gra jest nowa kupiona w media markt. Czy nikt nie wie jak zmienić te napisy na język polski?

4. marcine3k

marcine3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dostałem taką odpowiedź od supportu ubisoftu:

"Edycja gry przeznaczona na rynek polski zawiera język polski oraz rosyjski.
    W przypadku występowania innych języków, obawiam się, że produkt jest wadliwy i podlega reklamacji w miejscu zakupu.
    Bardzo proszę o zgłoszenie reklamacji w miejscu zakupu.
    Sklep, przy współpracy z dystrybutorem gry będzie dla Pana w stanie rozwiązać problem.

Najmocniej przepraszamy za niedogodności"

5. kuba1004

kuba1004 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za informację.

Wczytywanie...

Poleć forum