1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ASG Zestaw RK-01 SW AK74u BOYI za XBOX

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stonek999, Maj 5, 2014.

1. stonek999

stonek999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprzedam zestaw który posiadam aktualnie. Idealnie nadaje sie dla osób chcących zacząć i nie tylko.
    W skład zestawu wchodzą.

-AK74U RK-01 SW BOYI
    RK-01 SW (stal/drewno) Boyi -Sklep ASG, repliki asg, kulki asg - Taktyczny.com

-Kulki około 5000szt 0.25g

-Okulary Bolle Safety (NOWE NIEUŻYWANE)

-Maska z siatki stalowej - STALKER 1 - Skull (v.2) (NOWA NIEUŻYWANA)
    -Maska czarna "mucha"

-Ładowarka do akumlatorów

-Akumlator slick 1500mAh

-Magazynek full cap

Ubrania
    -Bluza bundeswehra
    -Zestaw Mundur brytyjski DPM (BLUZA NOWA NIEUŻYWANA)
    -Kurtka oceplana jasne moro

Więcej informacji udzielam telefonicznie bądz poprzez wiadomość na olx.

Jestem zainteresowany zamianą. Interesuje mnie laptop,konsola, telefon lecz nie tylko. Czekam na propozycje. Istneje możliwość dopłaty z mojej jak i z twojej strony.
    Pozdrawiam.
    kontakt ze mna
    http://olx.pl/oferta/asg-zestaw-rk-01-sw-ak74u-boyi-za-xbox-CID767-ID5NcqL.html
    +zdjęcia

Wczytywanie...

Poleć forum