1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assasin creed 2 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rosolak100, Styczeń 16, 2010.

1. rosolak100

rosolak100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    witam zaczełem grać w assasin'a i mam problem nie moge wygrac wyscigu z kuzynem chodz jak bym nie wiadomo jak szybko biegl zawsze mam przegrany wyscig czy jest jakis sposób na to czy poprostu jeszcze mam zamał doswiadczenia :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. AlekLolo

AlekLolo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Biegnij przed siebie na kosciół po ścianie, gdy będziesz na dachu wbij na wieże.
    Tam będzie meta.
    Jeżeli tak zrobisz na pewno będziesz 1, innego sposobu nie ma.

Pozdrawiam.

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    eh koleś już w kolejnym temacie śmietnik robisz i nabijasz posty wypisując głupkowate teksty ?

5. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Trzymaj A i to z tyłu po prawej taki odstające (nie wiem jak sie nazywa jetem ozcatkujacym xboxmenem) i gałke w przod. Po prawej na poczatku masz skrzynie. Nic nie musisz klikac tylko trzymaj to co ci napisalem, potem kieruj sie w strone takich belek wystajacych ze scian, on po nich poskacze, a potem ten brat bedzie sie wspinal bokiem sciany, ty tego nie rob tylko lec na skos na taka wiszaca platforme, spokojnie doskoczysz, a potem prosto na kosciol i w lewo. Pozdro

6. rosolak100

rosolak100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    ha ha ha sa ludzie na tym forum co sie zabardzo przejmuja tym co robia koles nie wszyscy wszysko wiedza i po to jest to forum zeby sie paru rzeczy dowiedziec. Dziekuje tym ktorzy sa normalni i udzielili mi cennych rad

7. AlekLolo

AlekLolo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Ale udało Ci się w końcu ? ;)
    Pytam z ciekawości.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...