Assasin Creed 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Już od jakiegoś czasu chodzą plotki na temat kolejnej odsłony Assassin Creed's która będzie oznaczona numerkiem III. Ubisoft pyta, a gracze odpowiadają, co chcieliby zobaczyć w nowej odsłonie Assassin's Creed III.

Oto niektóre z propozycji:

-Ulepszone ostrze zabójcy i umiejętność jeszcze szybszego biegania.
- Rozszerzony tryb Eagle Vision: dostrzeganie ścieżek, którymi poruszają się strażnicy, poszlaki naprowadzające na rozwiązywanie zagadek w terenie, wykrywanie postaci, które kłamią podczas przesłuchiwań, itp.
- Zdolność do tworzenia własnych bomb z dostępnych składników.
- Różne rodzaje bomb (dymne, trujące, błyskowe, itp.)
- Dodatkowe zadanie, w którym Ty wraz z gildią walczycie z Templariuszami o kontrolę nad miastem, dzielnica po dzielnicy.
- Granie jako inny zabójca, w innym okresie historycznym.
- Kontynuacja historii Ezio, jako szefa gildii poza terenem Włoch.
- Rozszerzenie powiązania między wszystkim, co jest związane z Assassin's Creed. Np. gracie w grę na Facebooku i to, co tam robicie ma wpływ na wydarzenia we właściwej grze.
- Sieciowy tryb kooperacji.
- Tryb kooperacji offline.
- Nowe mapy dla multiplayera.
-Możliwość wyboru kolejnych postaci do gry po sieci z nowym zestawem umiejętności.
- Nowe tryby do gry sieciowej.
- Bardziej rozbudowane możliwości gry w sieci (gildie, tworzenie drużyn mających te same cele, narzędzia do zarządzania klanem itp.)
- Dodatki do trybu sieciowego (loga, avatary, nazwy drużyn itp.).

Oczywiście to tylko propozycje i nie wiadomo co ujrzymy w grze, miejmy jednak nadzieje, że uzyskane odpowiedzi z ankiety wykorzystają dobrze i wprowadzą tyle te najbardziej potrzebne. Szef Ubisoftu potwierdził, że gra pojawi się jeszcze w 2011 roku oraz że dokładne informacje na jej temat zostaną ujawnione w maju(czyli, już niedługo).

Dodatkowo w sieci można znaleźć tajemniczy obrazek, zobaczcie sami:



Po głębszym przeszukaniu internetu, doszedłem do tego, że obrazek stworzył użytkownik serwisu DeviantArt, tak więc, nadal czekamy na zapowiedź nowego Assassina... Czy, rzeczywiście odbywałby się we Francji? Byłoby ciekawie :) A Jakie jest wasze zdanie?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Francja... wg mnie to średni pomysł, wolałbym jakieś inne klimatyczne włoskie miasto, lub Bydgoszcz : D
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Francja... wg mnie to średni pomysł, wolałbym jakieś inne klimatyczne włoskie miasto, lub Bydgoszcz : D
Bydgoszcz :p No fajnie byłoby sobie pobiegać po dachach w Polsce :p Ale chyba nie możliwe zważając na naszą architekturę. Co do samej gry to pomysł jak najbardziej mi się podoba, choć są to same plotki i nie potwierdzone informacje. Nawet ten obrazek mógłby wylądować na okładce gry.
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
A jak myślicie co sie dzialo w 1789 roku? Popatrzcie sobie na wydarzenia z tamtego roku, sie okazuje że w tamtym roku rozpoczeła sie rewolucja francuska. Doszło wtedy do obalenia monarchi Burbonów i myśle że nasz nowy asasyn bedzie miał ich na celu. Dla zainteresowanych : Rewolucja francuska
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Tryb kooperacji offline. - to najciekawsza informacja :))
Nie sądzicie ?
 

motek

Użytkownik
Użytkownik
Tryb co-op w asasynie ... już sobie wyobrażam to skakanie z kolegami, cud miód i orzeszki. Co do epoki byłoby to coś nowego, ja nie pamiętam żadnej dobrej gry akcji z tego okresu.
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Francja... wg mnie to średni pomysł, wolałbym jakieś inne klimatyczne włoskie miasto, lub Bydgoszcz : D
Ja bym proponował część która będzie w Polskim renesansie :D Już sobie wyobrażam jak alkocholem strażników przekupujemy .
 

T0Mmy

Banned
Bez przesady z tymi bombami dymnymi , nabojami itd to nie ma być strzelanka .
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
assassin III to jest to, jak dla mnie obowiazkowy tytul
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
Bydgoszcz :p No fajnie byłoby sobie pobiegać po dachach w Polsce :p Ale chyba nie możliwe zważając na naszą architekturę. Co do samej gry to pomysł jak najbardziej mi się podoba, choć są to same plotki i nie potwierdzone informacje. Nawet ten obrazek mógłby wylądować na okładce gry.
leszpe niz dachy byly by polskie dziury :)
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Wątpię że wyjdzie trzecia część AC w tym roku. Podejrzewam że prędzej wyjdzie coś pomiędzy Brotherhoodem a trójką, coś właśnie w klimatach Francji, a trójka to będzie ostatnia część i będzie się dziać w teraźniejszości.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Yea,Rewolucja Francuska :D
I kooperacja :D
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Nie lubię tego okresu... Tak samo jak za Francją nie przepadam. Może lepiej coś w Wielkiej Brytanii, albo innym mieście Europejskim (oprócz Włoch oczywiście) :) Niektóre pomysły naprawdę fajne, ale ok.60% to kicz :)
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
na tym obrazku mamy strone internetowa :D
jak ja wpisujemy to takiej nie ma i przeskakuje automatycznie na "brotherhood"

a co do gry to by bylo miodzio :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
O urwa obrazek miazga - a i tematyka historyczna bardzo dobra by zrobić tam nowego AC :) Nie obrażę się jeżeli to będzie XVIIIw. lub XIXw. Francja ;)

Wątpię że wyjdzie trzecia część AC w tym roku. Podejrzewam że prędzej wyjdzie coś pomiędzy Brotherhoodem a trójką, coś właśnie w klimatach Francji, a trójka to będzie ostatnia część i będzie się dziać w teraźniejszości.
To jest pewne że się AC zakończy w teraźniejszości...
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Francja... wg mnie to średni pomysł, wolałbym jakieś inne klimatyczne włoskie miasto, lub Bydgoszcz : D
Bydgoszcz i możliwość stworzenia gildii składającej się z kibiców Zawiszy :D
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
Omg, czemu wszyscy zakochali się w Ezio! 2 części o nim to i tak dużo:D. Co do Francji, jestem na tak. Co do Polski, również jestem na tak, ale jedynie jeżeli będzie 30-lecie między wojenne i 2WW, podobało by mi się stopniowe usuwanie hitlerowców:D.
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Wątpię że wyjdzie trzecia część AC w tym roku. Podejrzewam że prędzej wyjdzie coś pomiędzy Brotherhoodem a trójką, coś właśnie w klimatach Francji, a trójka to będzie ostatnia część i będzie się dziać w teraźniejszości.
Nie wiem skąd masz takie informacje, ale szef Ubisoftu wyraźnie powiedział, że gra wyjdzie jeszcze w tym roku i będzie to 3. Za niecały miesiąc dowiemy się co to będzie.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
A w następnej części po trojce (jeśli takowa wyjdzie) z chęcią zobaczył bym Wielką Brytanie w dawnych czasach (coś ala Fable 2,tylko nei tak bajkowe :) )
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
Już nie mogę się doczekać :D Niech historia dzieje się nawet w Warszawie :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom