1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasin Creed Black Flag - Zdobywanie metalu i drewna

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez lukaszkulpinski, Listopad 22, 2013.

1. lukaszkulpinski

lukaszkulpinski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.
    Mam pytanko apropo zdobywania metalu, drewna itd. w grze. Czy jest możliwy zakup tych surowców u jakiegoś handlarza???
    Pytam, ponieważ okradłem już chyba wszystkie możliwe magazyny :smug: oraz raz do czasu splądruje jakiś statek ale to i tak kropla w morzu.
    Lepiej by było zakupić gdzieś te surowce ponieważ potrzebuję w jednej misji ulepszyć statek i brakuje mi tych surowców (pieniądze są aż na zapas :smug:)
    Z góry dzięki za odpowiedź
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. claudii

claudii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    też mam problem z metalem, kończę 12 sekwencję a statek słabo ulepszony :/

4. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Napadajcie na statki w południowej części tam dają po 100 danego surowca za jeden statek. A no i nie da się ich kupić w żadnym sklepie

5. fernando90

fernando90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    SNC
    A czy można sprzedać płótno,drewno i metal? Nie byłoby pytania gdyby nie mój znajomy na xbox live,który twierdzi że normalnie sprzedaje te materiały. Ja mogę spieniężać jedynie rum i cukier.

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    możesz sprzedawać te surowce tak jak rum i cukier. Ale po co sprzedawać płótno itd. jak one są potrzebne do ulepszania Kawki.
    Jeżeli szukacie dużej ilości drewna i metalu to wystarczy wybrać się w południowo-zachodnią część mapy i lunetą wyszukiwać dużych okrętów które posiadają najwięcej poszukiwanych surowców.
    Ja tak robię i mam swoją Kawkę prawie na full ulepszoną, brakuje mi jedynie kilka schematów które trzeba odnaleźć jako ukryty skarb

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    warto tez grabic magazyny na lądzie :)

8. Lub0n87

Lub0n87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sochaczew
    Można też kupić sobie te surowce poprzez sklep Xbox w menu AC IV. Nie pamiętam dokładnie po ile danego surowca można zdobyć jednorazowo, ale płacisz w przybliżeniu przeliczając już M$ point's jakieś 7 PLN. Dobra materialne dostaniesz dopiero po ukończeniu 4 sekwencji.

Wczytywanie...

Poleć forum