1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasin Creed II

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dodop, Kwiecień 4, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dodop

Dodop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    temet oklepany i dosc stary o assasinku ale zaczolem grac teraz na swieta i tak sie zajaralem ze nie moge przestac >>maniak<< poprostu wg mnie ta gra jest pierwsza w ktora gram z zafascynowaniem jest dopracowana do bolu wg mnie :DD ta grafika dialogi efekty itp.. mogłbym pisac długo ale nie chce wam meczyc **** na swieta bo wtedy sie nie mysli :DD ale czy wasze wrazenia są podobne ?? :DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Nie, zamknijcie ten temat

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Dla mnie 1 czesc byle lepsza, a dlatego ze w 2 ta fabula sie rozciaga i wcale mi sie nie podoba. Nie moj klimat gry :p.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum