1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasin Creed II -.-!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Dodop, Kwiecień 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dodop

Dodop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Ludzie HEEEEEELP ... ja juz nie moge... odkrywam Tajemnice Vizitazione i tam mam drążek do którego nie mogee doskoczyc i pojawia sie napis "zaawansowane pokonywanie scian nacisnij LB i A i kierunek" ...blabla... naciskam i ch###...-.- jak to zrobic do ......-.- ;/;/;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Turpat

Turpat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Wbiegasz naściane i jak już wbiegniesz to zanimz niej zlecisz to na 1 sekunde się na niej trzymasz. Wtedy musisz odskaczyć od tej ściany

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Też pamiętam jak nad tym siedziałem...
    Musisz trzymając LB wskoczyć na ścianę wciskając A. Ezio powinien biec po ścianie, ale żeby tak się stało musisz to zrobić pod odpowiednim kątem... Pamiętaj na ścianie można biec dosłownie ułamek sekundy, więc nie spóźnij odskoku!

5. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tu masz link,masz cala misje od samego poczatku,nawet dojdzie do tego budynku YouTube - Assassin's Creed 2 (ITA)-Tombe - Catacombe della Visitazione

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum