1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assasin creed pomoc w przejsciu misji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Draptol787, Luty 25, 2010.

1. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem w ac 1 no bo po 3 bloku tym pamięci muszę zabić 3 gości a akce jerozolimie i damaszku no i po pojściu do tego biura assasinów muszę zrobić dochodzenie no ale tu jest problem no bo w akce wlazłem na wsyzstkie w onszarze biedoty punkty obsewacyjne i nic. (nie mogę jescze isć do innych dzielnic no bo jest taki niebieski mur) Nie pojawia sie zadno miejsce gdzie mogę to dochodzenie przeprowadzić. Co robic ???? (w każdym mieście jest podobnie :/) Pomocy!!! Każdemu który da dobra odpowiedź daje DZIĘKUJE> PS: Gdzie można znaleźć misje poboczne ??? :mad::mad::mad::confused::confused::confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. baqubak

baqubak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Udajesz się tam gdzie masz taki zamazany obszar na mapie, musisz znaleźć niepokazany na mapie view point. Gdy to zrobisz powinny ci się ukazać misje które możesz wykonać(poboczne oraz investegate, pickpocket etc.)

4. Draptol787

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    byłem wszędzie na każdym możliwym punkcie obserwacyjnym i nic :(( obszar biedoty w akce mam 100% odkryty a tylko po tym mogę sie poruszać na tym etapie gry dalej jest niebieski mur

5. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Może jakimś cudem przestawiłeś w opcjach mapy nie wyświetlanie się elementów? Ja tak kiedyś przez przypadek zrobiłem w AC2 :p

6. Draptol787

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    raczej nic w opcjach nie zmieniałem. Czytałem na innych forach że mieli ten sam problem no bo tam w tym ich biurze mowią ze gdzies przy kosciele itp no a ja do huka latam od punktu obserwacyjnego do punktu latam po kosciłoach i nic patrze tym wzrokiem pijaka i dalej nic :/ mam wersje całkowicie polska nawet z dialogami. Co robić prosze pomóżcie

Wczytywanie...

Poleć forum