1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasins Creed 3 Skarb Drewnianej Nogi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Malecki, Styczeń 26, 2013.

1. Malecki

Malecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biał‚ystok, Poland, Poland
    Witam, mam problem ze zdobyciem ostatniego drobiazgu. Mam 24 i tyle wystarczyło aby wypłynąć na Oak Island. W statystykach jednak nie mam 100%. Na mapie Pogranicza ostatni drobiazg zaznaczony jest w rejonie osady Connora. Znajduje się w trudno dostępnym miejscu, próbowałem się zsunąć po zboczu, jednak Connor nie ma się czego chwycić i spada na dno. Po przejściu kilku kroków tracę synchronizację. Czy ktoś zetknął się z takim samym problemem i wie jak mi pomóc?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    Odp: Assasins Creed 3 Skarb Drewnianej Nogi

Wiem o co chodzi ;-) na dole jest skrzynka, w tej przepaści.... To trzeba tam zajść od lewej strony góry, nie tam na wprost tego leżącego drzewa. Przechodzisz drzewo, idziesz w lewo i kombinuj po lewej przy skrajni. Powinieneś znaleźć takie wejście jak do jaskini.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Malecki

Malecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biał‚ystok, Poland, Poland
    Odp: Assasins Creed 3 Skarb Drewnianej Nogi

Dzięki wielkie :D wcześniej nawet nie zauważyłem, że w tym miejscu można zejść. Sprawa załatwiona, drobiazg zdobyty.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

5. Zippy

Zippy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ej siemanko mam mały problem co do jednego z tych skarbów drewnianej nogi nie mogę znaleść jednego na pograniczu obok jeziora wskaźnik pokazuje mi że mam iść pod ziemie :/ ktoś może wie jak go zdobyć?

6. CastTable

CastTable XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice
    Jezeli to jest to miejsce co myśle tzn jeśli jest tam wodospad to wejdz w niego. W innym wypadku szukaj wejścia do jaskinii w okolicy.

Wczytywanie...

Poleć forum