1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasins creed 4 banalne pytania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Mario10, Maj 30, 2014.

1. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukałem info niestety nie mogłem nic znaleźć. Mianowicie przy przeglądaniu dostępnych broni na stronie assasinsa znalazłem, że podstawowy pistolet mamy od początku ja niestety go nie mam i nie mogę nigdzie kupić, podobnie z innymi brońmi dystansowymi.
    Jak w takim razie załatwiać poboczne misje jak ratowanie piratów unikając walki jak nie mam jak się dostać w pewne miejsca a jak zaglądam do poradnika to piszą aby załatwić żołnierzy np usypiającymi strzałkami ale skąd je wziąć.
    Oczywiście jestem na początku przygody z assasynem ale misji pobocznych praktycznie nie mogę ruszyć.

Te bronie pojawią się w trakcie fabuły czy jak ?

Ps jeśli podobny temat gdzieś był będę wdzięczny za info

2. Lotnik421 Xbox One

3. MichaelJack

MichaelJack XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Strzałki usypiajace dostaniesz po wykonaniu zadania z James Kiddem. Trzeba chyba uratować innych assasinow. Wtedy otrzymasz dwa rodzaje strzałek. Sleep i berserk.

Wysłane z mojego GT-I8260

1 osoba to lubi.
  4. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a pistolety ?

czyli ogólnie nie brać się za misje, które trzeba wykonać po cichu ?

dzięki za info bo trochę się kręcę w świecie asasyna w sumie pierwszy kontakt z serią

5. MichaelJack

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    No powiem Ci ja tez tak mam. Ale co do pistoletów to nje masz mozliwosci zalozyc ich u sprzedawcy? Albo może nie masz pasów na bron?

1 osoba to lubi.
  6. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    możliwe, że o pas chodzi sprawdzę przy najbliższej okazji dziękuję

7. MichaelJack

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Ok. Jak cos pisz.

8. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pierwszy pas na broń otrzymujesz po opuszczeniu Hawany czyli po kilku pierwszych misjach gry.
    Po ucieczce dostajesz cel dopłynięcia na jedną z wysp i tam musisz zapolować na dwa gatunki zwierząt, z których robisz pierwszy pas na pistolet oraz pierwszą część pancerza.
    Pistolet dostaniesz automatycznie po wykonaniu tej misji.

Kolejne pasy tworzysz sobie sam z upolowanych zwierząt. Jak wytwarzać przedmioty nauczysz się wykonując wyżej opisaną misję.

Do cichych misji nie potrzebujesz strzałek, wystarczy dobrze pokombinować i zdołasz się zakraść do każdego. Skoro to Twoje początki z AC to jestem pewien, że jak już ogarniesz mechanikę gry, bez problemu będziesz załatwiał takie zadania bez dodatkowego sprzętu. Zwykle wystarczą dwa ostrza i cierpliwość ;)

1 osoba to lubi.
  9. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki wielkie tak myślałem ale na razie się szwędam po tej Hawanie i zbieram pierdoły :) a czasu to zżera sporo

dzięki za info jak będę miał wątpliwości to zapytam :)

Wczytywanie...

Poleć forum