1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasin's Creed: Brotherhood i LT 3.0 - problem z grą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kuba989, Październik 11, 2012.

1. Kuba989

Kuba989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam problem z grą Assasin's Creed: Brotherhood. Mam przerobioną konsolę, najnowszego dasha (15574) i LT 3.0 (tzn. pewności nie mam bo przerabiał mi koleś z ogłoszenia, ale tak mnie zapewniał). Gra włącza się normalnie, leci film wstępny i nawet mogę grać. Problem pojawia się zaraz na początku pierwszej misji, kiedy przy próbie autozapisu wywala komunikat "Nie można odczytać płyty. 1. Wyczyść płytę miękką ściereczką. 2. Ponownie uruchom konsolę". Oczywiście żadne czyszczenie nie pomaga. Z tego co wiem jest to gra z AP 2.5, nagrałem ją zgodnie z tym http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ poradnikiem. Ustawienia agbx'a tak jak w tutorialu. Nagrywałem ImgBurn'em na zwykłej nagrywarce laptopowej, bez żadnych błędów, na płycie Verbatima.
    Ktoś ma pomysł o co może chodzić, zależy mi na tej grze, a nie chcę zmarnować kolejnych płyt na bezsensowne próby?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Zapewne nagrywarka stara albo naped xa slaby laser

4. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    calkiem mozliwe ze przy ponownym wypaleniu problemu juz nie bedzie'
    uzyj verbatima bo na kiepskich plytach czesciej zdarzaja sie takie problemy

5. Kuba989

Kuba989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Użyłem Verbatima, napisałem w pierwszym poście. Czyli problem raczej z nagrywarką niż ze sposobem nagrywania? Nagrałem prócz tego parę gier (tylko XGD2) i problemów póki co nie ma, tylko AC:B wywala ten komunikat.

Odświeżam temat, może ktoś coś napisze nowego.

Info Edytuj posty. Nie pisz jeden po drugim// Laki88

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odp: Assasin's Creed: Brotherhood i LT 3.0 - problem z grą

za duża prędkość nagrywania, skopany obraz albo laser w nagrywarce.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum