Assasins Creed Brotherhood-OBRAZ ISO-Pytania i Problemy

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
a gdzie jest ta wersja szopasquad?? :p
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
a gdzie jest ta wersja szopasquad?? :p
w necie;))
spytajvie się o skan z abgxa
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
siemka a mogłbyś napisać do gościa aby dal skan z abgx??
No właśnie nie za bardzo póki co go nie ma na forum jak będzie to może do niego napisze ale szczerze powiedziawszy nie wydaje mi się żeby to przesłał
Mogę teraz ewentualnie przesłać linka ze skanem który zrobił uploader tej wersji ale uprzedzam było to robione na ABGX w wersji 1.0.3 więc nie będzie jasno widać czy to jest dobra wersja
Oto link

http://img827.imageshack.us/img827/347/xxxa.png
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
A ktoś napisal na jakiejs tam stronce ze ta wstawka szopasquad ma wave3 i ze nie da rady grac na live, ale na singlu da rade. To prwada?? Bo ja na live nie gram :D
 

borysziom

Banned
Użytkownik
na tym screenie widać, że regiona PAL pisze na zielony czyli do tej wersji także nie ma patcha i ona poku co działać nie będzie
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
narazie, to niewiem czy któryś z mniej znanych uploaderów posiada FW iXtreme 0800 na SSv3...

jedyna nadzieja GSM Liberty, bo on zwykle uploadował obrazy z SSV2 (używając właśnie iX 0800) :)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
vave to pikuś bo już jest patche z którego można sobie zrobić z 3 na 9 ale ten patch ap2.5 mnie wkurza;((
nic czekamy na skan z abgx 1.0.4
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj napisałem do moderatora Bełek odnośnie tej wersji gry AC B Assassin's Creed: Brotherhood (2010/PAL/MULTI10/RUSSOUND/XBOX360) PL gdyż ją pobrał i odpisał że ta wersja ma napisy polskie tylko trzeba je zmienić w opcjach w grze bo jak się włancza to jest rosyjski . Jeżeli ktoś ma szybkiego neta i flash LT + to niech sprawdzi i oczywiście płytkę Varbatim. Podobno ta wersja jest już przerobiona i nie trzeba patchować, ale o tym mi nic nie napisał tylko o języku.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Przeciez to jest zwykla wersja multi10, co w niej takiego szczególnego?? NIE DZIAŁA, potrzeba do niej patcha. Mam sciagniete i AP2,5 wywala na czerwono w abgx'ie. A wersja szopasquad dziala?? :p
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
nie dziła mas z screen z abxa w pierwszym poscie
nie ma do niej patcha
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Jak widać na tym screenie którego dodałem wersja SZOPASQUAD ma SSv2 trusted więc nie jest tak źle. Pytanie tylko co z tym nieszczęsnym AP 2.5 i patchem do niego

Patrzyłem na profil tego kolesia któremu rzekomo chodzi wersja SZOPASQUAD na LT+ ostatni raz był zalogowany ok. godz 15:30 więc przed wysłaniem przeze mnie prośby do niego o screen z ABGX. Może więc jest szansa na to że odpowie i że nie ma naszych zapytań głęboko w poważaniu :)
 

pepe8.8

Użytkownik
Użytkownik
mam dla was taką ciekawostkę może kogoś to zainteresuje.
save ( zapisany stan gry) z wersji Global jest kompatybilny z wersją SZOPASQUAD
 

h0r0s

Użytkownik
Użytkownik
narazie, to niewiem czy któryś z mniej znanych uploaderów posiada FW iXtreme 0800 na SSv3...
jedyna nadzieja GSM Liberty, bo on zwykle uploadował obrazy z SSV2 (używając właśnie iX 0800) :)
Nie ma znaczenia, czy znanych, czy tez nie ;) Moge potwierdzic, ze nawet na iXtreme 0800, w obecnej formie, nic nie da sie zrobic. SSv2 (Trusted) teoretycznie sie zrzuca, ale SSv3 (czy jak kto woli SSv2+AP2.5), nie da sie. Przypuszczam, ze panowie, w "towarzystwie wzajemnej adoracji" (C4EVA + team-xecuter + panowie z ABGX3600 + topowe grupy...), obdarowuja sie juz FW 0800 pod LT+, a moze i XBC jakas bete juz maja, ale "szaraki" musza uzbroic sie w cierpliwosc niestety ;)

ABGX360 1.0.4 z AB:B PL - F/W 0800 - to zrzut ekranu z ABGX360/AC B:/FW 0800
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
czyli nic ap2.5 na czerwono czekamy na screen od jeszcze jednego gościa ktoremu ponoć acb działa na lt+
 

konrad767

Banned
Użytkownik
czyli na razie zostaje grac w ang?
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
najwyraźniej tak;((
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niee, czekamy może GSM Liberty zrobi porządny rip ;D
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Już 3 osoby które pobrały tą wersje co podawałem we wcześniejszym poście potwierdziły że jest PL. Czekam jeszcze kiedy odpiszą czy patchowały czy bez patcha działa.
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
zrobiłem screena abgx'a z AC:BH od szopsquad. z lewej strony jest początek, z prawej dalsza część która się nie zmieściła w pierwszym oknie
 

Do góry Bottom