1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasins Creed IV Xbox 360 - Problem z jakością grafiki...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fabiosek1, Grudzień 13, 2013.

1. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witam mam pewien problem. Mianowicie posiadam Xboxa 360 i do niego parę gierek (oryginalnych). Gram na Telewizorze LG 46 cali FULL HD LED i grafika jest świetna w wielu grach lecz ostatnio natrafiłem na coś dziwnego w ACIV. Mianowicie odczuwam takie wrażenie, że jest ona jakaś za jaskrawa i jest czasami np na Hawanie taka jakby podeszło się do telewizora (wiecie chyba co mam na myśli) oczywiście to jest mały problem ale zastanawia mnie o co chodzi bo nigdy tak nie miałem ogólnie mam GTAV,ACII,ACIII i tak nie było tylko w tym tak jest. Może instalacja na dysku coś by dała? Sam nie wiem choć mi wydaje się to za jaskrawe niz to jak patrze na filmikach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Może masz włączony kontrast dynamiczny na TV?

4. Fabiosek1

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Nie właściwie to raczej nie. Jak mówię jest to lekkie pogorszenie grafiki ale no jednak jest (ta jaskrawość w tej hawanie i grafika tak jakbym podszedł do TV) jednakże jak mówię prawdopodobnie nie mam tego włączonego bo i kanały na TV jak i gry (z tych kolorowych to GTAV też ładnie działało) ale nawet jeśli to może wiesz gdzie mam wejść bo ja za bardzo się nie orientuję :D Jak masz LG to może wiesz.

5. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Wchodzisz w ustawienia, ustawienia obrazu i tam będziesz miał.

6. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ja wprawdzxie nie mam LG, ale powiem ci tylko, że też mam wrażenie podobne, patrząc na AC4. więc może po prostu, ta gra tak ma?...kwestia jedynie ustawień, w tv bym się nie doszukiwał problemu.

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Według mnie to już jest taki efekt w grze, sam gram na TV 42" i mam w niektórych momentach podobnie. Próbowałem coś kombinować w ustawieniach obrazu, ale prawie nic to nie dało. W innych grach obraz w porządku.

8. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    U mnie jest to samo , w jakiś misjach miałem straszny obraz , za to w forza horizon mam obraz IGIEŁKA !!

9. Fabiosek1

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    W sumie jak tak patrze to nie jest źle lekko pobawiłem się kontrastem w TV i jest już bardzo fajna grafika :D Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum