1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasin's creed - nie wiem jak tu zapisac gre

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez koleS, Marzec 13, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. koleS

koleS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od niedawna mam x'a gram sobie w assasins' creeda i nie wiem jak tu sie zapisuje. Tzn wiem, że są chechpointy i gra sie zapisuje automatycznie w niektorych momentach, ale czy tylko wtedy da sie zapisac? Dajmy na to jestem pomiedzy dwoma checkpointami i ide spac po 12h katowania assasina bo juz padam z nog :D to nie moge sobie zapisac tylko musze isc do nastepnego checkpointa zeby mi zapisal ? A jesli nie pojde i wyjde z gry to utrace kawal gry ktory przeszedlem od ostatniego checkpointa? Bo tutaj to menu jest jakies dziwne sa opcje do wyboru memory log, additional memories, options, map, resume session, exit memory. Nie ma nic o save'owaniu i jak wybieram exit memory to mi sie pyta o potwierdzenie mowiac ze wszystko niezasave'owane zostanie utracone? plz help szybko bo niedlugo musze isc spac .

2. Lotnik421 Xbox One

3. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Assasin's creed - nie wiem jak tu zapisac gre

Gra Sama sie zapisuje po prostu wylacz gre ^^

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.