1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasin's creed PL stealth

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dzieciorób, Lipiec 22, 2010.

1. dzieciorób

dzieciorób Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W poradniku pisze że jeżeli gra ma Wave>=4 i SS 1 to trzeba koniecznie przerobić na SSv2
    Przejrzałem kilkadziesiąt stron i się nie dowiedziałem - gra się w ogóle nie odpali czy po prostu dostanę przez to pewnego bana po podłączeniu później do XBL?

Jeżeli ma nie odpalić to można przerobić na Wave 3 i będzie wtedy ok?

No chyba że ktoś ma lub wie gdzie można znaleźć SS2 dla MID 16067FC0

(fw - iXtreme LT 1.1)

// ps - wiem że za 5 zł i 20 min mogę się przekonać, ale wolałbym dostać odpowiedź tutaj

2. Lotnik421 Xbox One

3. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Gra odpali bez problemów. Chodzi w tym o to że jak masz wave większy niz 3 i ssv1 to szybciej mogą cię zbanować na xbl. W przypadku ssv2 ryzyko się trochę zmniejsza. Jak nie masz zamiaru grać na xbl to sprawdź tylko obraz abgx360 czy nie jest uszkodzony i nagrywaj.

ssv2 do polskich relasów ciężko znaleźć bo nikt tego nie zweryfikował w bazie abgx360.

Wczytywanie...

Poleć forum