1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assasins creed problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez prezes, Maj 30, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. prezes

prezes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem moze sie wydawac smieszny ale mam do zrobienia tutorial (fight tutorial) i sa w nim zawarte 2 opcje combo kill ktore zaliczam w sekundzie i jest reinitializing i chyba nie zalicza mi calkiem teog tutorialu wiec wybieram 2ga opcje practice fight i niemoge jej zaliczyc trzeba ja zaliczyc czy tez nie bo nie pokazuje mi sie niestety zadna nowa misja ani nic wiec wydaje mi sie ze jednak trzeba to zaliczyc tylko w jaki sposb walka odbywa sie 1 na 2 uczniow robie wszystko krok po kroku jak mi pokazuje z lewej strony i itak tego zaliczyc nie moge :) prosze o jakas pomoc badz wskazowke wydaje mi sie to blache i proste ale jednak widzialem tutaj ludzi co pisali iz skonczyli gre wiec moze beda w stanie mi pomoc nie wysylajac sie zbytnio przy tym :) z gory dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: assasins creed problem

Opisz co jest napisane bo ja niepamietam.

4. prezes

prezes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: assasins creed problem

rozmawialem z dziadkiem tym w czarnym stroju wychodze z posiadlosci i podchodzi do mnie gosc pytajac czy naucze jego uczniow walczyc ja oczywiscie sie zgadzam i pojawia sie fight tutorial 1 opcja to combo kill pokazuje mi nacisnac x a pozniej odrazu jak miecz dotknie przeciwnkia wcisnac drugi raz x zrobilem tak 3 razy zaliczylo mi wychodzi mi i robi initializing i pisze mi memory block 2 animus tutorial combo kill practice fight i exit tutorial jak wychodze z tutoriala niema nic zadnego punktu co dlaej zrobic czy cos wiec wnioskuje ze practice fight terzeba tez jakos zaliczyc ciagle w tym drugim pisze mi cos o LT czyli chodzi o widok na przeciwnika z ktorym walcze ale jest ich 2-ch przeciez nastepnie mam przytrzymac x i zadac mocny ale skuteczny cios pozniej combo atack nastepnie oslonic sie przed ich atakami i zrobic grab jak to wszystko zrobie nadal nie zaliczam tego wiec nie wiem o co w tym dokladnie chodzi a jak wciskam back mam status speak with bureau leader in damascus wiec wydaje mi sie ze to wlasnie zrobilem mapa to MASYAF

chyba sam doszlem weszlem w mape zaznaczylem objectives nowe i mam jakis motyw z koniem wiec wydaje mi sie ze sam doszlem jak rozwiazac problem ale nie jestem pewien jesli ktos sie orientuje w tym momencie to prosze napisac

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum