1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin Creed II. Pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez meteo76, Luty 10, 2010.

1. meteo76

meteo76 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Nie mogę nigdzie znaleźć 30 strony kodeksu, na mapie nigdzie nie ma jej zaznaczonej i nie wiem gdzie szukać. Czy to jakiś błąd i trzeba latać po wszystkich szopach chatach itd i na czuja ja znaleźć czy jak? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomassini

Tomassini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem czy o to chodzi ale pod koniec gry musisz je wszystkie odnaleźć aby przejść grę (wszyscy assassyni się tam zbierają i masz misje) i dostajesz tam mapę do tych stron, wiec może musisz jeszcze poprzechodzić.

4. Pascal

Pascal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Może po prostu nie dostrzegasz ikonki w gąszczu innych na mapie. Wejdź w mapę i wyłącz wszystkie zbędne znaczniki (bodajże LB musisz wcisnąć ale już nie pamiętam). Wtedy bez problemu zobaczysz. Zwróć też uwagę czy odkryłeś wszystkie punkty widokowe: a nuż nie odkryłeś przez to kawałka mapy, na którym może znajdować się strona Kodeksu.

5. Tabris

Tabris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak kolega wyżej powiedział musisz dobrze na mapie poszukać bo musi być bynajmniej ja miałem

Wczytywanie...

Poleć forum