1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin Creed III Xbox 360 Polskie Napisy ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onis, Sierpień 6, 2013.

1. Onis

Onis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Dzisiaj zakupiłem oryginalną grę Assassin Creed III na konsole Xbox 360. Mój problem polega na tym iż na pudełku nie ma znaczka PL. :/ to chyba oznacza, że nie da się nic zrobić żeby mieć te grę w Polskim jeżyku, a dokładniej z Polskimi napisami ? Proszę o jakąś pomoc z góry Wielkie dzięki . ; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Istnieje AC3 z pl napisami, jeśli ty nie masz spróbuj połączyć się z xlive bywały sytuacje że pobierały sie automatycznie aczkolwiek to też zależy od kopii osobiście również AC# mam po ang. ":)

4. Onis

Onis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurcze no właśnie jak dzisiaj włączyłem to aktualizacja od razu jakaś się pobrała :/ ale nic dalej nie ma PL napisów więc chyba raczej nic już nie da rady zrobić nie ? :(

Wczytywanie...

Poleć forum