1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin`s Creed: Brotherhood z bonusami do przedpremierowych zamówien także w Polsce

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez PremiumPRO, Sierpień 9, 2010.

1. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Assassins Creed: Brotherhood

Dodatkowe materiały dla klientów zamawiających grę w danym sklepie to na zachodzie standard, u nas rzecz stosunkowo rzadka. Jak się okazuje, jeżeli zdecydujecie się kupić Assassin's Creed: Brotherhood w jednym z trzech polskich sklepów, to również dostaniecie kilka bonusów.

Chodzi o dwie misje do trybu dla pojedynczego gracza: Aqua Gears i Trajan Market, a także dwa modele dla rozgrywek sieciowych: Arlekina i Oficera. Wszystkie cztery rzeczy wchodzą także w skład edycji kolekcjonerskiej, o której pisaliśmy jakiś czas temu.

Co trzeba zrobić aby je zdobyć? Kupić grę w jednym z trzech sklepów: Empiku, GryOnline lub Ultimie. Jeżeli nie załapaliście się na kody do bety AC:B z naszego automatu (spróbujcie, może jeszcze jakieś są w bazie), to możecie się do niej dostać także przez złożenie wcześniejszego zamówienia na grę w tych samych trzech sklepach. Beta oczywiście dostępna jest wyłącznie na PlayStation 3.

Assassin's Creed: Brotherhood ma mieć swoją premierę w połowie listopada. W edycji kolekcjonerskiej dostęp do tych dodatków będzie można uzyskać dzięki odpowiedniemu kodowi do ściągnięcia plików. W oficjalnej informacji prasowej jaką otrzymaliśmy nie widać żadnych gwiazdek, ani "ale" przy wersji dotyczącej Xboksa, czyżby więc wprowadzanie Xbox Live w Polsce szło bez większych problemów?

źródło: Assassin`s Creed: Brotherhood z bonusami do przedpremierowych zamówien także w Polsce

2. Lotnik421 Xbox One

3. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Na ultimie jak tylko pokazał się pre-order napisali o 2 postaciach i 2 lokacjach.Jak dla mnie to spóźniona wiadomość.

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No dzisiaj się pojawiło więc wrzuciłem.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Zobaczę jak będzie u mnie z kasą, może kupię kolekcjonerkę, wkońcu "tylko 50zł" więcej, a to nie tak źle w porównaniu do bonusów, ale bez 2 misji do singla przeżyję, bez 2 skinów też, rodowód widziałem, soundtrack ściągnę z neta... jedynie pudełko renesansowe i mapka (miejmy nadzieję że po drugiej stronie kox plakat :D) zachęca do kupna, a i te śmieszne karty opisujące postacie w multi... ale na tą chwilę kupię chyba zwykłą wersję w dzień premiery + live gold na miesiąc, wkońcu Asasyn będzie multiplayerowy, to raz, dwa że gdy on wyjdzie to pewnie będzie już PL Live z migracją kont <3

6. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    No ok, cieszę się, że są pre-ordery. Tyle, że teraz nie mam pojęcia, czy zamówić go w jednym z tych trzech serwisów i dostać grę z bonusami tydzień po premierze (wysyłka w dniu premiery), czy w dniu premiery przejść się do Saturna i kupić kolekcjonerkę bez bonusów znając życie 20zł taniej niż w innych sklepach (myślę, że w Saturnie będzie za 220zł). Pomoże mi ktoś? :p Będę wdzięczny :))

7. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    W saturnie bierz.
    Jeżeli bierzesz kolekcjonerke to te bonusy i tak tam będą ( wchodzą w skład zestawu), a jednynie do pre orderów w wersji podstawowej dodawane są w tych 3 sklepach.

8. halik1989

halik1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    assassin to jest poprostu MUST HAVE (dla niezdecydowanych czy grac)

9. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kurde miałem nie zamawiać, ale się chyba skuszę na kolekcjonerke ;p
    @MrDraiger jesteś pewny, że bedzie migracja kont? Bo mam wielki dylemat na założeniem nowego, bo zmieniam dysk i savy i tak przepadną a na tym koncie jakieś dodatki jednak mam ;/
    I jeżeli będzie migracja to jakoś sobie skopiuje savy

Wczytywanie...

Poleć forum