1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Brotherhood i Revelations

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kosa77, Styczeń 19, 2012.

1. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Siema ! Jestem w 5 sekwencji w Brotherhoodzie a dostałem Revelations i teraz mam problem. Nie wiem czy zaczynać Revelations bo nie wiem czy ogarnę fabułę. Jak wy sądzicie? Dzieję się coś ważnego do końca gry? Jak coś oglądałem filmik z zakończenia Brotherhooda. Chciałbym już pograć w najnowszą część i pobawić się hakiem i innymi nowymi bajerami ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. umcacz

umcacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie brotherhood był lepszy więc nie spieszyłbym się, tylko delektował brotherhoodem, póki żyje jeszcze wiadomo kto :eek:

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Graj w Brotherhooda i nie śpiesz się, BH ma więcej contentu, więcej misji pobocznych i w ogóle Rzym jest bardziej "szerszy" niż Konstantynopol, za to misje w Revelations są prowadzone bardziej filmowo, zwłaszcza katakumby gdzie widać inspiracje serią Uncharted. Jak przejdziesz Brotherhood i Revelations to dojdziesz do wniosku że w Revelations czegoś brakowało i nie zadowoliła w pełni fana AC :p

5. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Jakimś wielkim fanem AC nie jestem. Jak powiedziałeś #MrDraiger ,że misje bardziej filmowe to nakręciłeś mnie na Revelations ale jak mówicie, że lepiej delektować się starszą wersją no to już ją skończe. A jeszcze jedno. Długo mi zajmie przejście Brotherhooda jeżeli gram tylko w główny wątek?

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie, ze względu na to że w Brotherhood główny wątek dzieje się tylko w jednym mieście to można go szybciej skończyć niż w AC II gdzie było kilka miast między którymi musiałeś podróżować.

7. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chłopie ogłupiałeś? ( :p ) Jak można zacząć jeść kebaba jak jeszcze połowa pizzy na ciebie czeka? Skończ Brotherhooda, potem weź się za kolejnego Assassyna.
    P.S. Jak mogłeś zniszczyć sobie radość z gry i zobaczyć zakończenie :rolleyes: ?

8. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

nic dodać nic ująć:)

Wczytywanie...

Poleć forum