1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Credd II sławetny błąd!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mklewy, Styczeń 31, 2010.

1. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Mam taki problem, otóż pykam sobie w tego ACII (wedle mojej opinii jest troszkę przereklamowany) dodam ze w wersję pl i tu pojawia się problem. Czytałem o błędzie w 11 rozdziale i, że jedynym sposobem na jego ominięcie jest przejście 11 rozdziału jednym tchem i po kłopocie. Natomiast mnie martwi, że nie wiem gdzie ten 11 rozdział się znajduje czy chodzi tu o sekcje (1,2,3,itp) czy o co? jeśli można niech ktoś napisze jakie miasto czy jaka część przygody dokładnie mam przejść tym jednym tchem.
    Dzięki
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    chciałbym dodać że właśnie jak chciałem wgrać grę mam napisane sekwencja 5 wspomnienie 4 które to ten rozdział sekwencja czy wspomnienie?

4. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Tak rozdział to sekwencja razem jest ich 12 ;]

Wczytywanie...

Poleć forum