1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assassin's creed 1- pytan kilka

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez p0g, Grudzień 30, 2009.

1. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    jakis juz czas temu przeszedlem druga czesc AC , a dzisiaj mnie naszlo na pierwsza czesc i mam takie pytania:
    1. czy 1 jest dluzsza od 2 ? krotsza , czy mnie wiecej taka sama jesli chodzi o dlugosc rozgrywki

2. na samym poczatku jakos , jak mnie ten "moj szefuncio" zabija za zdrade niby mam na gorze chyba z 13 paskow energi (synchronizacji ??:), po tym jak mnie niby zabija zabieram ze stolu miecz i ukryte ostrze:
    a) czy cos jeszcze gdzies trzeba zabrac ? bo np. nie mam w tej chwili nozow do rzucania
    b) mam tylko 5 paskow energii , tak powinno byc ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. skols

skols Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kw
    Co do 2. pytania to nic już nie weźmiesz, i ma być 5 pasków. W AC II nie grałem więc nie potrafię odpowiedzieć na 1. pytanie ;)

4. matiw95

matiw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    1.AC 2 jest dłuższe pod względem fabuły ,jeżeli chcesz mieć 100% gry to gdzieś około 40h grania :]] 2.Kolega odpowiedział wyżej :D

5. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    40h? Mnie przejście gry i wbicie wszystkiego oprócz skrzyni ze skarbami zajęło 24h.
    Co do pytania 2, to swoje rzeczy będziesz dostawał w toku fabularnym, a pasków -jak kolega wyżej odp.- ma być 5, a można zdobyć dodatkowe wspinając się na reach pointy i ratowanie mieszkańców, max 20 pasków

6. p0g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a co to te reach pointy ? a wlasnie i jeszcze jedno zabijajac tych krzyzakow czy jak im tam, sa tam skrzynie zawsze jakies na ziemi , oczywiscie ich nie mozna otworzyc ?

7. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Obie części polecam. Uwielbiam oba assassin's creedy, ale jednak poleciłbym ci kupić część II z tego względu że, wykonywanie misji nie staje się tak monotonne i z czasem już po prostu nudne (jedziesz do miasta --> odkrywasz wszystkie punkty widokowe --> ratujesz wszystkich mieszkańców --> robisz wszystkie zadania --> zabijasz główny cel [nie koniecznie trzeba ratować all mieszkańców oraz robić wszystkie zadania - ja tak robiłem i osiągnięcie z maksymalną synchronizacją uzyskałem bardzo wcześnie - za każdy zdobyty punkt widokowy, uratowanie mieszkańca czy wykonanie zadania masz jeden mały punkcik. Za 10 takich punkcików dostajesz wzmocnienie głównej synchronizacji o 1... Za 20 chyba pasków masz już osiągnięcie]). Obie części są równie ciekawe, ale po prostu zaawansowanie oraz grafika II części jest o wiele bardziej satysfakcjonująca niż w części I. Jeżeli wybierzesz część I zyskasz [wiedza o co tak naprawdę w tej grze chodzi (dowiadujesz się w trakcie gry), monotonność przechodzenia misji, dłuższy czas gry oraz niezbyt satysfakcjonujące wyposażenie], a wybierając II [bez przejścia części I nie będziesz do końca rozumiał o co w tym wszystkich chodzi, bardzo fajnie przechodzi się wszystkie misje - dostaniesz również zadania poboczne, krótszy czas gry - wątek główny, ale zawsze możesz zrobić wszystkie misje pobocznie czego brak w jedynce, oraz znakomite bronie, a co najważniejsze - system pieniędzy (w części I nie było tego - wszystko mialeś, tutaj na wszystko musisz sobie zapracować]. Myślę że masz tu wszystko ładnie opisane. Wybór należy do ciebie :p

8. p0g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hm ale przeciez ja pisalem ze dwojke przeszedlem juz dawno :]

No ale dobra mniejsza o wiekszosc , mam jeszcze jedno pytanie, jako ze ukonczylem tez wlasnie pierwsza czesc assassina, i po napisach koncowych zostaje sam w labolatorium, po czym moge orlim wzrokiem poogladac sobie rozne symbole na scianach i na ziemi, jak rowniez poczytac maile w komputerach (2 kompy w glownej sali i 3 komp po otworzeniu pomieszczenia za szyba) i pytanie wlasnie czy to wszystko ? nie mozna np jakos wogole sie wydostac z tego pomieszczenia ?

9. kaku

kaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie, to koniec :p

10. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    można w drugiej części :D
    a tak na powaznie to chyba już wszystko zrobiłeś możesz jeszcze wejść do animusa i dobić do calaka

Wczytywanie...

Poleć forum