1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassins Creed 2 GOTY za 15 zł ?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fantomx, Listopad 12, 2010.

1. Fantomx

Fantomx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak ktoś chce Assassins Creeda za 15 zł (FOLIA) to proszę
    = ASSASSINS CREED II 2 GOTY ASSASSIN'S [X]= FOLIA (1318670392) - Aukcje internetowe Allegro

Sprawdźcie 3X przed kupnem ale wygląda OK ;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    już wszystko wykupione, wg mnie na pewno musi być w tym jakiś haczyk, chyba że gościu się włamał do hurtowni i zwinął 3 ciężarówki

4. maciekl15

maciekl15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pionki
    dlaczego uważasz że musi być w tym jakiś haczyk ?
    może po prostu koleś ma dostęp do gier i je sprowadza po cenach hurtowych

5. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    dziwne, że na PS3 sprzedawał po 70 zł, a na Xboxa po 15.

natną się ludziki coś czuje, w internecie nie ma nic za darmo. a jakichkolwiek hurtowych zniżek nie dostaniesz, to nie kupisz gry za 15 zł, sorry, za 10 zł, bo za 15 to on sprzedaje a jeszcze przecież musi być zysk ;)

6. rethoN

rethoN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupowałem pare dni temu od tego gościa tez assassins creed 2 goty tylko że był po 80zł ale normalnie doszło, może po prostu nie mógł sprzedać i wystawił tak tanio żeby mu zeszły?

7. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    może wystawił to tak tanio, bo mu nie zeszło a liczy, że ludzie kupią prócz asasyna także inne gierki ?

8. maciekl15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pionki
    wszystko wyjdzie w trakcie, tzn. czy to jest jakiś wałek czy nie ma w tym.
    czas pokaże i opinie kupujących

oto wiadomość od sprzedającego: "Przy rażącej niejasności, dopuszcza się że wystawiający popełnił błąd i można anulować transakcję - tak było w tym przypadku. Nie dysponuje taką ilością gier więc nie mogę ich wysłąć.

Był to oczywiście mój błąd, za co przepraszam ale nie naraziłem Pana na żadne koszty, więc proszę potraktować transakcję jaką błędną

Pozdrawiam"

czyli jak wyszło poszedł wałek z jego strony z powodu niedociągnięcia...
    a Tylu potencjalnych graczy się cieszyło :( w tym i ja.. ech ;/

temat do zamknięcia

9. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    koles mial 10 sztuk po 75 a nie 70 po 15..je*nął sie pro prostu

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Chyba pobił rekord, sprzedać w 27min 70 gierek, jak dla mnie teraz opcji jest 3:
    1. Wyśle każdemu te 70 kopii gier w cenie 15zł + przesyłka, ze względu na to że a) jest głupi i nie zna się na cenach b) faktycznie chce zdobyć rozgłos
    2. Nic nie wyśle i zacznie się wykręcać że mu się pomyliło tak jak mówi Shakedown, co poskutkuje takimi komentarzami że może spokojnie skończyć działaność na allegro.pl
    3. Jeszcze trzecia opcja powiązana z 1, jeżeli chce ratować swoje konto na allegro a nie ma tylu tych gier, to skołuje te 70 sztuk i je sprzeda za 15zł, co poskutkuje zaje*istymi stratami pieniężnymi.

11. maciekl15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pionki
    a czy ktoś z was zamówił sobie Assasina u tego gościa?
    bo z tego co wiem i czytałem regulamin allegro to koleś nie ma prawa się teraz wycofać z aukcji, nawet jeżeli się pomylił...

12. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Czytając jego komentarze widzę, że wcale konta ratować nie musi. Komentarzy raczej za dużo na kogoś kto by 'kręcił wałki'.

Może okradł transport Assassin'a i ma całego tira? :p

Ale według mnie to była pomyłka i miało być 150. Czy może się wycofać? Teoretycznie nie, faktycznie tak. No chyba, że ktoś będzie zawzięty i zapłaci 2x wartość nowej oryginalnej gry (chodzi mi o normalna ceną) na założenie sprawy w sądzie.

13. Fantomx

Fantomx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jako ze podałem ten temat z nadzieja ze może nam się trafić niezła okazja, to muszę te sytuacje podsumować.

Tak jak przewidywaliśmy była to pomyłka. Gość odezwał się z przeprosinami zaraz po zakończeniu aukcji.
    Sam kupiłem te gierkę za 15 zł, ale nie mam zamiaru się z nim kłócić o to że musi coś teraz wykombinować bo regulamin to regulamin.
    Sam mam konto na allegro i pomyłki się zdarzają, trzeba być przede wszystkim człowiekiem.
    Działajcie na takich portalach typu allegro tak jakbyście oczekiwali tego od innych.

14. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
  15. Jozek

Jozek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Koleś się pomylił na 100% chciał sprzedać 15 sztuk po 75zł niestety przepłaci to pewnie serią negatywów i napinkami jurnych gimnazjastów straszącymi pozwami sądowymi, którzy nie potrafią pojąć że koleś sie po prostu pierrdolnął - na szczeście się może się na nich wylać bo to oczywista pomyłka zwłaszcza że cena AC2 oscyluje właśnie koło 75zł więc nawet sąd im nie pomoże ;)

16. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ktoś tam pytał jak jest w kwestii prawnej, zawarta transakcja jest umową kupna-sprzedaży, od której odstąpić nie można, gdy chce tego tylko jedna strona (czyt sprzedający), pare miesięcy temu w angorze czytałem o skandalach, gdzie mercedesa nowego ktoś kupił za 170 zł itp. Jednak wiele ludzi się czai na Allegro właśnie w poszukiwaniu takich 'okazji', system Allegro wtedy źle rozpoznawał znaki (tzn była różnica jak się dało przecinek, a kropke) i zdarzały się sytuacje, że ktoś zamiast za 100000 wystawil za 10 zł. Sprawa może skończyć w sądzie, a jak ktoś jest nieustępliwy i bardzo chce się na czyjejś nieuwadze wzbogacic to sprawe wygra. Bo 'pomyliło mi się' albo 'nie wiedziałem' nie będą wystarczającymi argumentami.

Ale za gre chyba nie beda go ludzie linczowac tylko odpuszcza.

Wczytywanie...

Poleć forum