1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assassin's creed 2(Jezeli zyl dzial prosze Przeniesc)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez joni20, Sierpień 29, 2010.

1. joni20

joni20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Mam takie pytanie z uwagi na to ze nie moglem w innym dzilae tego napsiac pszie tu:
    A otóz jak ie konczy gra podana w tytule ...
    Ja osobiscie doszlem do krypt pokazaly mi sie rozne planety gadka szmatka i weszlem do rzeczywistosci doszlem do ciezarowki i z powrotem w grze to tak ta gra sie konczy czy jak ...

Prosze o Pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    właśnie tak :) ale możesz dalej grać (zupełnie jak w gta4) i robić misje poboczne

5. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    tak to jest koniec tej gry jeżeli o to Ci chodzi. A po prostu AC 2 kończy sie przekazem do Desmonta od tej "bogini"(?). Mówi ona, ze Ziemia zostanie zniszczona przez słońce, które chyba pochłonie naszą planete. To brzmiało jakoś tak. Mogłem się pomylić, bo bardzo mi się meisza to z filmem, w którym występował Nicolas Cage. :) tak więc niech ktoś mnie poprawi jeśli błednie udzieliłem odpowiedzi.

6. Seawolf

Seawolf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, tak własnie sie kończy. A rozgrywkę można prowadzić dalej bo animus jest w cięzarówce którą sie ucieka z kryjówki.

7. Tygrysek

Tygrysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak to jest koniec, a swoją drogą niezłe zakończenie, które otwiera furtkę do AC 3 ;]

Wczytywanie...

Poleć forum