1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed 2 Kodeksy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Boberkowy, Luty 8, 2010.

1. Boberkowy

Boberkowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Mam problem ze znalezieniem jednego z czterech kodeksów. Jest to 3 sekwencja, wspomnienie 4 albo 5. Wujek Mario kazał mi znaleźć 4 kodeksy. Wszedłem na budynek gdzie skąd obejrzałem całe miasto i pokazały mi się tylko 3 miejsca z kodeksami. Czwartego nie mogę znaleźć. Obszedłem całe miasto, a wyjść z niego nie mogę bo mi mówi, że muszę zrobić tą misje. I tu pytanie. Czy to jest jakiś błąd i będę musiał grać od nowa ? Jeśli ktoś miałby np. mapę z zaznaczonymi wszystkimi kodeksami w tym mieście (Tuscany) byłbym bardzo wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    zobacz na mapie są zaznaczone "kartką"

4. Boberkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    o to właśnie chodzi, że nie są zaznaczone. Były 3 zaznaczone to poszedłem tam i je wziąłem.

5. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Jeden z kodeksów jest na lewo od miasta w farmie bodajże...

6. Boberkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Chodzi Ci tam gdzie są konie ? Jeśli tak to tam znalazłem skrzynkę ale z pieniędzmi

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To może po prawej stronie, 3 były w miescie 1 poza murami miasta na obrzeżach

8. Boberkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Przeszukałem całą mapkę, wszystko poza miastem i nic :mad: Patrzyłem w wielu poradnikach i trafiłem na jeden gdzie były pokazane tylko 2 kodeksy w mieście, w których byłem.

Edit: Znalazłem ! Miałem buga i nie był on zaznaczony na mapie. Był na obrzeżach miasta w jakiejś szopie. Thx

Wczytywanie...

Poleć forum